Beyaz logo
Etiraflar - Sizin En Maraqlı Etiraflarınız
    
Salam, Qonaq!
AzMaster.ws - Reklamınız burda
 Canlı Futbol Neticeleri
Bu gün | Canlı | Dünən | Sabah
Bu gün
International - Champions League Final Stage
20:45, , FC Porto -:- Juventus
20:45, , Sevilla -:- Leicester City
Spain - Primera Division
18:45, , Valencia -:- Real Madrid
International - Europa League Final Stage
18:00, , Fenerbahce -:- FC Krasnodar
18:00, , Saint-Etienne -:- Manchester United
18:00, , Schalke 04 -:- PAOK Thessaloniki FC
International - AFC Champions League Grp. G
11:00, , Kawasaki Frontale -:- Suwon Bluewings
13:00, , Guangzhou Evergrande -:- Eastern Sports Club
International - AFC Champions League Grp. H
09:30, , Adelaide United -:- Gamba Osaka
12:00, Cnc, Jeonbuk FC -:- Jiangsu Suning FC
12:00, , Jeju United -:- Jiangsu Suning FC
England - Championship
21:00, , Bristol City -:- Fulham
International - Friendlies
18:30, , San Marino -:- Andorra
Scotland - FA Cup
20:45, , Hibernian -:- Hearts
International - Club Friendlies
12:00, , Vicenza -:- Terek Grozny
15:30, , CSKA Moscow -:- FC Ufa
16:00, , Lokomotiv Moscow -:- Stroemsgodset
17:00, , Odds Ballklubb -:- Notodden
18:00, , Molde -:- Hoedd
18:15, , Kalmar FF -:- FK Karlskrona
International - CONCACAF Champions League Final Stage
03:05, FT, Deportivo Saprissa 0:0 Pachuca
Italy - Lega Pro Grp. B
14:30, , Teramo -:- Pordenone Calcio
Portugal - Segunda Liga
16:00, , Sporting Covilha -:- Portimonense
Brazil - Paulista A1
00:35, FT, Sao Paulo 3:2 Sao Bento
01:30, FT, Ituano FC 0:0 Santos FC
21:00, , Red Bull Brasil -:- Novorizontino
21:00, , Sao Bernardo -:- Mirassol
23:30, , Ferroviaria -:- Santo Andre
23:30, , Botafogo SP -:- Audax Sao Paulo
23:30, , Linense -:- Ponte Preta
Colombia - Primera A Apertura
00:00, FT, Deportivo Pasto 5:0 Patriotas
02:00, FT, Cortulua 2:2 Independiente Medellin
21:15, , Atletico Huila -:- Bucaramanga
22:00, Pst, Atletico Nacional -:- Atletico Junior
Cyprus - Cup Final Stage
15:00, , Olympiakos Nicosia -:- Doxa Katokopia
16:00, , Apollon Limassol -:- Omonia Nicosia
18:00, , AEK Larnaca -:- Anorthosis
El Salvador - Primera Division - Clausura
22:30, , CD Dragon -:- Santa Tecla FC
Greece - Football League
14:00, FAA, Apollon Smirnis 3:0 Panthrakikos Komotini
14:00, , Kallithea -:- Chania
14:00, , AE Sparti -:- Aris Thessaloniki FC
14:00, , Panegialios -:- Trikala
14:00, , Agrotikos Asteras -:- Panelefsiniakos
14:00, , Aiginiakos FC -:- OFI Crete
14:00, , Panserraikos FC -:- AEL Kalloni FC
14:00, , Kissamikos FC -:- Acharnaikos FC
Mexico - Copa MX Clausura Grp. 1
04:00, FT, Correcaminos de la UAT 0:1 Tijuana
Mexico - Copa MX Clausura Grp. 5
02:00, FT, U.A. Estado de Mexico 1:2 Necaxa
Mexico - Copa MX Clausura Grp. 6
02:00, FT, Atlante 1:3 CD Guadalajara
Mexico - Copa MX Clausura Grp. 7
04:00, FT, Dorados 0:5 Monterrey
Mexico - Copa MX Clausura Grp. 8
02:00, FT, Celaya 1:1 Veracruz
Montenegro - 1. CFL
13:00, , Zeta -:- Buducnost Podgorica
Morocco - Botola Pro
18:00, , FUS Rabat -:- Chabab Rif Al Hoceima
20:00, , Ittihad Tanger -:- KAC Kenitra
Peru - Primera Division Torneo de Verano Grp. A
17:00, , Union Comercio -:- Academia Cantolao
19:15, , Sporting Cristal -:- Ayacucho FC
Peru - Primera Division Torneo de Verano Grp. B
21:30, , CD UT Cajamarca -:- Deportivo Municipal
21:30, , Comerciantes Unidos -:- Alianza Lima
South Africa - Premier Soccer League
18:30, , SuperSport United -:- Maritzburg United
18:30, , Bidvest Wits -:- Baroka FC

Bu gün | Canlı | Sabah | Sabah
Baş Sehife
MobTop