Beyaz logo
Forum - En Maraqlı Mövzular ve Fikirler
    
Salam, Qonaq!
Baş Sehife | Giriş | Qeydiyyat
AzMaster.ws - Reklamınız burda
 Canlı Futbol Neticeleri
Bu gün | Canlı | Dünən | Sabah
Bu gün
England - Premier League
13:30, , Liverpool -:- Swansea City
16:00, , AFC Bournemouth -:- Watford
16:00, , Crystal Palace -:- Everton
16:00, , Middlesbrough -:- West Ham United
16:00, , Stoke City -:- Manchester United
16:00, , West Bromwich Albion -:- Sunderland
18:30, , Manchester City -:- Tottenham Hotspur
France - Ligue 1
17:00, , Nantes -:- Paris Saint Germain
20:00, , Bordeaux -:- Toulouse
20:00, , Dijon -:- Lille
20:00, , Caen -:- Nancy
20:00, , Guingamp -:- Rennes
20:00, , Metz -:- Montpellier
Germany - 1. Bundesliga
15:30, , Schalke 04 -:- Ingolstadt
15:30, , Wolfsburg -:- Hamburger SV
15:30, , Augsburg -:- Hoffenheim
15:30, , Werder Bremen -:- Borussia Dortmund
15:30, , Darmstadt -:- Borussia Moenchengladbach
18:30, , RasenBallsport Leipzig -:- Eintracht Frankfurt
Italy - Serie A
18:00, , ChievoVerona -:- Fiorentina
20:45, , AC Milan -:- SSC Napoli
Netherlands - Eredivisie
18:30, , AZ Alkmaar -:- Sparta Rotterdam
19:45, , Feyenoord -:- Willem II
19:45, , ADO Den Haag -:- PEC Zwolle
20:45, , FC Groningen -:- Vitesse
Portugal - Primeira Liga
17:00, , FC Porto -:- Rio Ave
19:15, , Maritimo -:- Sporting CP
21:30, , Arouca -:- Boavista
Spain - Primera Division
13:00, , Espanyol -:- Granada
16:15, , Real Madrid -:- Malaga
18:30, , Alaves -:- Leganes
20:45, , Villarreal -:- Valencia
International - Africa Cup of Nations Grp. D
17:00, , Ghana -:- Mali
20:00, , Egypt -:- Uganda
Australia - A-League
07:40, FT, Wellington Phoenix 0:1 Brisbane Roar FC
10:05, 80 canlı, Perth Glory 1:1 Melbourne Victory
Belgium - First Division A
18:00, , Kortrijk -:- Zulte-Waregem
20:00, , Royal Excel Mouscron -:- Lokeren
20:00, , Waasland-Beveren -:- Oostende
20:30, , Eupen -:- Genk
England - Championship
13:30, , Queens Park Rangers -:- Fulham
16:00, , Aston Villa -:- Preston North End
16:00, , Blackburn Rovers -:- Birmingham City
16:00, , Cardiff City -:- Burton Albion
16:00, , Derby County -:- Reading
16:00, , Huddersfield Town -:- Ipswich Town
16:00, , Newcastle United -:- Rotherham United
16:00, , Norwich City -:- Wolverhampton Wanderers
16:00, , Nottingham Forest -:- Bristol City
16:00, , Wigan Athletic -:- Brentford
18:30, , Barnsley -:- Leeds United
Greece - Super League
14:00, , Iraklis -:- Veria FC
16:15, , Panionios -:- Panaitolikos
18:30, , Olympiacos -:- Xanthi
Israel - Ligat HaAl
15:00, , Hapoel Ironi Kiryat Shmona -:- Maccabi Haifa
17:00, , Hapoel Haifa -:- Hapoel Raanana
17:15, , Hapoel Ashkelon -:- Hapoel Tel Aviv
19:30, , Maccabi Petach Tikva -:- Hapoel Beer Sheva
Italy - Serie B
15:00, , Brescia -:- Avellino
15:00, , Cittadella -:- Bari
15:00, , SPAL 2013 -:- Benevento
15:00, , Entella -:- Frosinone
15:00, , Latina -:- Hellas Verona
15:00, , Trapani -:- Novara
15:00, , Pisa -:- Ternana
15:00, , Carpi -:- Vicenza
Mexico - Liga MX Clausura
04:05, FT, Veracruz 1:0 Atlas
Netherlands - Eerste Divisie
19:45, , Jong PSV -:- Cambuur
N. Ireland - Premiership
16:00, , Ballinamallard United -:- Coleraine
16:00, , Carrick Rangers -:- Dungannon Swifts
16:00, , Crusaders -:- Cliftonville
16:00, , Linfield -:- Ballymena United
16:00, , Portadown -:- Glenavon
Scotland - FA Cup
13:30, , Rangers -:- Motherwell
16:00, , Ross County -:- Dundee United
16:00, , St.Johnstone -:- Stenhousemuir
16:00, , Livingston -:- East Fife
16:00, , Aberdeen -:- Stranraer
16:00, , Elgin City -:- Inverness CT
16:00, , Kilmarnock -:- Hamilton Academical
16:00, , Bonnyrigg Rose Athletic -:- Hibernian
16:00, , Ayr United -:- Queen's Park
16:00, , Partick Thistle -:- Formartine Utd
16:00, , Stirling Albion -:- Clyde
16:00, , Alloa Athletic -:- Dunfermline Athletic
16:00, , Dundee FC -:- St. Mirren
16:00, , Greenock Morton -:- Falkirk
Spain - Segunda Division
16:00, , Real Oviedo -:- Valladolid
18:00, , Huesca -:- Alcorcon
18:00, , Lugo -:- Gimnastic
18:00, , Tenerife -:- Cordoba
18:00, , Rayo Vallecano -:- Elche
20:00, , UCAM Murcia -:- Zaragoza
Turkey - Super Lig
11:30, 12 canlı, Akhisar Belediye Genclik Ve Spor 0:0 Kayserispor
14:00, , Konyaspor -:- Rizespor
17:00, , Bursaspor -:- Adanaspor
17:00, , Karabukspor -:- Galatasaray
Belgium - First Division B 2nd Stage
17:00, , Lierse -:- Cercle Brugge
20:30, , Antwerp -:- Oud-Heverlee
International - Club Friendlies
00:35, FT, Olimpo 4:0 Huracan
02:10, FT, Atletico Tucuman 0:0 Independiente
12:00, , Lyngby -:- HIK
12:00, Cnc, FC Vaduz -:- Chur 97
12:00, Cnc, PFC CSKA-Sofia -:- Basel
12:00, , Vasalunds IF -:- AIK
12:45, , Velez Sarsfield -:- Sarmiento
13:00, , FC Koebenhavn -:- Halmstads BK
13:00, , AC Horsens -:- Randers FC
13:00, , Fredericia -:- Esbjerg fB
13:00, , Colon -:- Patronato de Parana
13:00, , Huracan -:- Lanus
13:00, , Instituto -:- Belgrano
14:00, , Broendby IF -:- Hvidovre
14:00, , Sogndal -:- Floroe
14:00, , Rapid Wien -:- Wiener Neustadt
14:00, , Joenkoepings Soedra -:- Husqvarna FF
14:00, , Kapfenberger SV -:- Ried
14:00, , FC Ufa -:- Lech Poznan
15:00, , Ranheim -:- Oestersunds FK
15:00, , Sturm Graz -:- Domzale
15:00, , Gazovik Orenburg -:- Inter Baku
15:30, , CSKA Moscow -:- Wohlen
18:00, , St. Gallen -:- Karlsruher SC
England - League 1
16:00, , Bradford City -:- Millwall
16:00, , Charlton Athletic -:- Scunthorpe United
16:00, , Chesterfield -:- AFC Wimbledon
16:00, , Coventry City -:- Fleetwood Town
16:00, , Milton Keynes Dons -:- Northampton Town
16:00, , Rochdale -:- Oxford United
16:00, , Sheffield United -:- Gillingham
16:00, , Shrewsbury Town -:- Oldham Athletic
16:00, , Southend United -:- Bolton Wanderers
16:00, , Swindon Town -:- Peterborough United
16:00, , Walsall -:- Bristol Rovers
England - League 2
16:00, , Accrington Stanley -:- Carlisle United
16:00, , Barnet -:- Newport County
16:00, , Blackpool -:- Yeovil Town
16:00, , Cambridge United -:- Mansfield Town
16:00, , Cheltenham Town -:- Plymouth Argyle
16:00, , Crawley Town -:- Portsmouth
16:00, , Doncaster Rovers -:- Crewe Alexandra
16:00, , Exeter City -:- Colchester United
16:00, , Grimsby Town -:- Notts County
16:00, , Hartlepool United -:- Stevenage
16:00, , Leyton Orient -:- Morecambe
16:00, , Wycombe Wanderers -:- Luton Town
Finland - Cup Grp. C
11:00, 40 canlı, HIFK 0:1 GrIFK Grankulla
Finland - Cup Grp. E
13:00, , FC Lahti -:- Haka
France - Ligue 2
15:00, , Lens -:- Nimes
Italy - Lega Pro Grp B
14:30, , Mantova -:- Sambenedettese
16:30, , FeralpiSalo -:- Sudtirol
Italy - Lega Pro Grp C
14:30, , Cosenza -:- Matera
14:30, , Lecce -:- Melfi
14:30, , Virtus Francavilla -:- Messina
14:30, , Juve Stabia -:- Monopoli
14:30, , Casertana -:- Paganese
14:30, , Siracusa Calcio -:- Taranto
16:30, , Reggina -:- Akragas
16:30, , Vibonese -:- Foggia
Portugal - Segunda Liga
12:15, , Penafiel -:- Portimonense
16:00, , Braga B -:- Uniao da Madeira
Scotland - Championship
16:00, , Dumbarton -:- Queen of South
Spain - Segunda B Group I
17:00, , Osasuna B -:- CD Boiro
18:00, , Racing de Ferrol -:- U. Mutilvera
Spain - Segunda B Group II
16:00, , Athletic Bilbao B -:- Albacete
17:00, , SD Leioa -:- Navalcarnero
19:00, , Real Union -:- Real Sociedad B
19:00, , SD Amorebieta -:- Real Madrid Castilla
Spain - Segunda B Group III
17:30, , Villarreal B -:- Barcelona B
Turkey - 1. Lig
11:00, 42 canlı, Elazigspor 0:1 Manisaspor
11:00, 42 canlı, Yeni Malatyaspor 1:0 Mersin
13:00, , Eskisehirspor -:- Balikesirspor
16:30, , Giresunspor -:- Altinordu
Algeria - Ligue 1
14:30, , CA Batna -:- Olympique de Medea
15:00, , ES Setif -:- CS Constantine
15:00, , USM El Harrach -:- USM Bel Abbes
16:00, , NA Hussein Dey -:- RC Relizane
18:00, , JS Saoura -:- DRB Tadjenanet
Brazil - Alagoano 1st Stage
20:00, , Clube Sociedade Esportiva -:- CRB
20:00, , CS Alagoano -:- Murici
20:00, , Miguelense -:- Coruripe
International - Copa Centroamericana
00:35, FT, Honduras 1:1 Costa Rica
03:05, FT, Panama 1:0 El Salvador
Costa Rica - Primera Torneo de Verano
21:00, , Limon -:- AD Municipal Liberia
23:00, , Belen -:- Deportiva Carmelita
Cyprus - 1. Division
16:00, , Anorthosis -:- Omonia Nicosia
17:00, , Aris Limassol -:- AEK Larnaca
El Salvador - Primera Division - Clausura
22:00, Pst, UES -:- Santa Tecla FC
England - National League
16:00, , Boreham Wood -:- Solihull Moors
16:00, , Chester FC -:- Wrexham
16:00, , Dagenham & Redbridge -:- Bromley
16:00, , Forest Green Rovers -:- Braintree Town
16:00, , Gateshead FC -:- Aldershot Town
16:00, , Macclesfield Town -:- Guiseley
16:00, , Maidstone -:- Torquay United
16:00, , Southport -:- North Ferriby United
16:00, , Sutton United -:- Eastleigh
16:00, Pst, Woking -:- Tranmere Rovers
16:00, , York City -:- Barrow
England - National League North
16:00, , Alfreton Town -:- Worcester
16:00, , Bradford PA -:- Boston United
16:00, , Chorley -:- Altrincham
16:00, , Curzon -:- AFC Fylde
16:00, , Halifax Town -:- Salford City
16:00, , FC United of Manchester -:- Harrogate
16:00, , Gainsborough -:- Stalybridge
16:00, , Kidderminster Harriers -:- Telford
16:00, , Nuneaton Town -:- Brackley Town
16:00, , Stockport -:- Darlington 1883
England - National League South
16:00, , Bishop's Stortford -:- Concord Rangers
16:00, , East Thurrock United -:- Margate
16:00, , Ebbsfleet United -:- Chelmsford
16:00, , Hampton & Richmond -:- Gosport Borough
16:00, , Hungerford Town -:- Truro City
16:00, Pst, Maidenhead United -:- Eastbourne Borough
16:00, , Oxford City -:- Bath City
16:00, Pst, Poole Town FC -:- St.Albans
16:00, Pst, Welling United -:- Dartford
16:00, Pst, Weston Super Mare -:- Wealdstone
16:00, Pst, Whitehawk -:- Hemel Hempstead
France - National
14:45, , Chateauroux -:- Boulogne
Greece - Football League
13:00, , Acharnaikos FC -:- Aris Thessaloniki FC
15:00, , OFI Crete -:- Lamia
India - I-League
12:00, , Shillong Lajong -:- Minerva Punjab
12:05, , DSK Shivajians -:- Churchill Brothers
14:35, , Chennai City FC -:- Mohun Bagan
Malaysia - Super Liga
14:00, , Felda United FC -:- Selangor Pkns FC
14:00, Pst, Kelantan -:- Melaka United
14:00, , Selangor -:- Pulau Pinang
14:00, , Perak -:- Pahang
14:00, , PBDKT T-Team FC -:- Sarawak FA
Scotland - League Two
16:00, , Arbroath -:- Annan Athletic
16:00, Pst, Berwick Rangers -:- Clyde
16:00, , Edinburgh City -:- Forfar Athletic
16:00, , Montrose -:- Cowdenbeath
16:00, Pst, Stirling Albion -:- Elgin City
U.A.E. - Arabian Gulf League
14:05, , Dibba Al Fujairah -:- Bani Yas
17:00, , Al-Shabab -:- Al Ittihad Kalba

Bu gün | Canlı | Sabah | Sabah
Baş Sehife
MobTop