Beyaz logo
Etiraflar - Sizin En Maraqlı Etiraflarınız
    
Salam, Qonaq!

 Canlı Futbol Neticeleri
Bu gün | Canlı | Dünən | Sabah
Bu gün
Brazil - Serie A
00:05, FT, Sao Paulo 2:0 Palmeiras
02:00, FT, Vitoria 0:1 Coritiba
16:00, FT, Atletico MG 2:2 Ponte Preta
21:00, , Santos FC -:- Cruzeiro
21:00, , Atletico PR -:- Flamengo
21:00, , Atletico GO -:- Corinthians
23:00, , Sport -:- Gremio
Italy - Serie A
15:00, FT, Cagliari 2:1 AC Milan
18:00, FT, Roma 3:2 Genoa
18:00, FT, Sampdoria 2:4 SSC Napoli
20:45, , Palermo -:- Empoli
20:45, , Crotone -:- Lazio
20:45, , Fiorentina -:- Pescara
20:45, , Torino -:- Sassuolo
20:45, , Inter -:- Udinese
Netherlands - Europa League Playoff
12:30, AP, FC Utrecht 7:3 AZ Alkmaar
International - World Cup U20 Grp. E
08:00, FT, New Zealand U20 0:2 France U20
08:00, FT, Honduras U20 2:0 Vietnam U20
International - World Cup U20 Grp. F
11:00, FT, Senegal U20 0:0 Ecuador U20
11:00, FT, USA U20 1:1 Saudi Arabia U20
Argentina - Primera Division
00:30, FT, Huracan 1:1 Boca Juniors
00:30, FT, San Martin San Juan 4:2 Sarmiento
02:15, FT, Racing Club 2:1 San Lorenzo
19:00, 82 canlı, Defensa y Justicia 1:0 Tigre
21:15, , Arsenal Sarandi -:- Lanus
22:00, , Talleres -:- Atletico Tucuman
23:15, , River Plate -:- Rosario Central
23:30, , Atletico Rafaela -:- Belgrano
Austria - Bundesliga
16:30, FT, Salzburg 1:0 Altach
16:30, FT, Rapid Wien 2:1 SKN St. Poelten
16:30, FT, Admira Moedling 1:6 Austria Wien
16:30, FT, Wolfsberger AC 1:0 Sturm Graz
16:30, FT, Ried 2:3 Mattersburg
Bulgaria - First Professional League Championship Playoff
17:30, FT, PFC CSKA-Sofia 3:0 Levski Sofia
20:00, 41 canlı, Lokomotiv Plovdiv 0:1 Dunav Ruse
20:00, 41 canlı, Cherno More Varna 1:2 Ludogorets Razgrad
Denmark - Superligaen Championship Playoff
16:00, FT, Broendby IF 1:2 FC Nordsjaelland
16:00, FT, FC Koebenhavn 2:0 SoenderjyskE
16:00, FT, FC Midtjylland 0:3 Lyngby
Denmark - Superligaen Relegation Playoff
13:00, FT, AC Horsens 3:2 Esbjerg fB
18:00, FT, AGF 1:0 Viborg
International - Friendlies
01:00, FT, Honduras 2:2 El Salvador
02:15, FT, Mexico 1:2 Croatia
Greece - Super League Playoff Group
17:15, FT, Panathinaikos 1:0 Panionios
19:30, 51 canlı, AEK Athens 1:0 PAOK Thessaloniki FC
Netherlands - Eredivisie Qualification
14:30, FT, Roda JC Kerkrade 1:0 MVV Maastricht
16:45, FT, NEC Nijmegen 1:4 NAC Breda
Norway - Eliteserien
18:00, FT, FK Haugesund 0:0 Sarpsborg 08
18:00, FT, Kristiansund BK 1:1 Sogndal
18:00, FT, Lillestroem 4:1 Tromsoe
18:00, FT, Molde 3:1 Stabaek
18:00, FT, Brann 1:1 Aalesund
20:00, 40 canlı, Vaalerenga 0:0 Rosenborg
Poland - Ekstraklasa Championship Group
18:00, FT, Termalica Nieciecza 1:2 Jagiellonia Bialystok
18:00, FT, Korona Kielce 0:1 Legia Warszawa
18:00, FT, Lech Poznan 2:1 Wisla Krakow
18:00, FT, Lechia Gdansk 4:0 Pogon Szczecin
Romania - Liga I Relegation Group
19:30, 51 canlı, ACS Poli Timisoara 2:0 Tirgu Mures
Spain - Segunda Division
12:00, FT, Alcorcon 1:3 Tenerife
16:00, FT, Zaragoza 1:1 Rayo Vallecano
18:00, FT, Elche 1:1 Reus
18:00, FT, Gimnastic 3:1 Girona
18:00, FT, Mallorca 0:0 Numancia
20:30, 10 canlı, Cordoba 1:0 Real Oviedo
Sweden - Allsvenskan
15:00, FT, Hammarby 2:2 Joenkoepings Soedra
17:30, FT, IFK Gothenburg 1:1 Elfsborg
Switzerland - Super League
16:00, FT, Grasshopper 1:3 Basel
16:00, FT, Lausanne 1:2 Lugano
16:00, FT, Luzern 2:2 FC Vaduz
16:00, FT, St. Gallen 1:1 Sion
16:00, FT, Thun 0:0 Young Boys
Turkey - Super Lig
15:00, FT, Bursaspor 1:2 Genclerbirligi
15:00, FT, Osmanlispor FK 1:2 Rizespor
15:00, FT, Karabukspor 2:2 Kayserispor
18:00, FT, Gaziantepspor 0:4 Besiktas
USA - Major League Soccer
01:10, FT, Vancouver Whitecaps 0:1 DC United
01:40, FT, New York Red Bulls 2:1 New England Rev.
02:10, FT, Minnesota United 1:0 Orlando City
02:10, FT, Colorado Rapids 1:0 Sporting Kansas City
02:10, FT, Real Salt Lake 1:0 Philadelphia Union
04:10, FT, San Jose Earthquakes 2:4 LA Galaxy
23:00, , Atlanta United -:- New York City FC
USA - USL
01:30, FT, Orlando City B 1:3 Charlotte Independence
01:30, FT, Tampa Bay Rowdies 1:1 Saint Louis FC
02:00, FT, Colorado Springs Switchbacks FC 3:3 Reno 1868 FC
02:30, FT, Tulsa Roughnecks FC 3:1 Portland Timbers II
04:30, FT, LA Galaxy II 1:2 Phoenix Rising FC
20:00, 31 canlı, New York Red Bulls II 0:0 Charleston Battery
23:00, , Bethlehem Steel FC -:- Harrisburg City Islanders
23:00, , Seattle Sounders FC II -:- Sacramento Republic FC
Brazil - Serie B
00:00, FT, Juventude 2:1 Parana Clube
Egypt - Premier League
22:00, , El Dakhleya -:- El Zamalek
England - League 2 Playoff
16:00, FT, Blackpool 2:1 Exeter City
Iceland - Urvalsdeild
20:00, 40 canlı, Breidablik 2:1 Vikingur Olafsvik
21:15, , Fjolnir -:- Stjarnan
21:15, , Grindavik -:- Valur
22:00, , KR Reykjavik -:- FH Hafnarfjordur
Italy - Lega Pro Relegation Playoff Grp. A
17:00, FT, Carrarese 1:0 Lupa Roma
17:00, FT, Prato 0:0 Tuttocuoio
Italy - Lega Pro Relegation Playoff Grp. B
16:30, FT, Teramo 0:0 Lumezzane
16:30, FT, Alma Juventus Fano 2:0 Forli
Italy - Lega Pro Relegation Playoff Grp. C
16:00, FT, Akragas 1:1 Melfi
17:00, FT, Vibonese 1:1 Catanzaro
Japan - J. League
06:00, FT, Vegalta Sendai 2:1 Albirex Niigata
09:05, FT, FC Tokyo 1:1 Ventforet Kofu
10:00, FT, Vissel Kobe 1:2 Cerezo Osaka
Norway - 1. Divisjon
18:00, FT, Bodoe/Glimt 1:0 Mjoendalen
18:00, FT, Elverum 0:2 Levanger
18:00, FT, Fredrikstad 1:1 Arendal Fotball
18:00, FT, Kongsvinger 2:1 Floroe
18:00, FT, Sandnes 0:0 Ull/Kisa
18:00, FT, Tromsdalen 3:2 Ranheim
18:00, FT, Aasane 2:2 Stroemmen
Portugal - Cup
18:20, FT, Benfica 2:1 Vitoria de Guimaraes
Scotland - Premiership Playoff
16:00, FT, Hamilton Academical 1:0 Dundee United
Spain - Segunda B Promotion Playoff
12:00, FT, Toledo 1:2 Atletico Baleares
18:00, FT, Racing Santander 3:0 Rayo Majadahonda
18:00, FT, Fuenlabrada 0:1 Villanovense
19:00, 85 canlı, Leonesa 2:1 Barcelona B
19:00, 87 canlı, Real Murcia 1:1 Pontevedra
20:00, 38 canlı, Alcoyano 0:0 Cartagena
Spain - Segunda B Relegation Playoff
18:00, FT, Linares Deportivo 1:2 Burgos CF
18:00, 90 canlı, San Sebastian de los Reyes 3:1 Atletico Levante UD
Sweden - Superettan
15:00, FT, Trelleborgs FF 4:1 Oesters IF
17:00, FT, Gefle 1:3 Brommapojkarna
Argentina - Primera B Nacional
16:00, FT, Santamarina 2:1 Los Andes
20:00, 25 canlı, Central Cordoba de Santiago 0:0 Argentinos Juniors
20:00, 39 canlı, Guillermo Brown 0:0 Crucero del Norte
20:30, 9 canlı, Flandria 0:0 Juventud Unida Gualeguaychu
21:00, , Boca Unidos -:- Nueva Chicago
22:00, , Independiente Rivadavia -:- Gimnasia Jujuy
Argentina - Federal A - Promotion - Final Group
17:00, FT, Gimnasia y Tiro 1:0 Gimnasia Mendoza
21:00, , Union de Sunchales -:- Club Atletico Mitre
Argentina - Federal A - Relegation - 2nd Stage
20:00, 34 canlı, Villa Mitre 0:0 CA Chaco For Ever
21:00, , Club Cipolletti -:- Juventud Antoniana
22:00, , Sarmiento de Resistencia -:- Altos Hornos Zapla
Argentina - Primera B Metropolitana
16:00, FT, San Telmo 2:1 Colegiales
16:00, FT, Almirante Brown 0:0 Acassuso
18:00, FT, Tristan Suarez 0:1 Club Atletico Estudiantes
20:30, 7 canlı, CD UAI Urquiza 0:0 Deportivo Espanol
20:30, 10 canlı, Club Atletico Platense 0:1 CA Talleres Remedios de Escalada
Bolivia - Primera Division - Apertura Adecuacion
21:00, , Universitario -:- Jorge Wilstermann
23:15, , San Jose -:- The Strongest
Bosnia-Herzegovina - Premier League Championship Group
17:00, FT, FK Krupa 1:0 FK Sarajevo
17:00, FT, Zeljeznicar 2:1 Radnik Bijeljina
17:00, FT, Zrinjski Mostar 3:0 Sloboda Tuzla
China - Super League
13:35, FT, Shandong Luneng 3:2 Henan Jianye
Colombia - Primera A Apertura
01:00, FT, Deportivo Cali 1:1 Millonarios
01:00, FT, Santa Fe 1:1 Alianza Petrolera
01:00, FT, Bucaramanga 1:0 America de Cali
01:00, FT, Rionegro Aguilas 0:1 CD Jaguares
22:15, , Tigres FC -:- Atletico Huila
Czech Republic - FNL
15:00, FT, FK MAS Taborsko 1:1 Zizkov
15:00, FT, Pardubice 2:1 FK Varnsdorf
15:00, FT, FC Vlasim 0:1 Sokolov
15:00, FT, SK Dynamo Ceske Budejovice 3:0 Trinec
15:00, FT, Usti nad Labem 1:0 Frydek-Mistek
15:00, FT, Opava 2:0 Sigma Olomouc
15:00, FT, SK Prostejov 0:3 Vitkovice
15:05, FT, Banik Ostrava 3:0 Znojmo
Denmark - 2. Division Promotion Group
13:00, FT, Avarta 2:0 Brabrand
13:00, FT, Kolding IF 4:1 Kjellerup
13:00, FT, B 93 1:0 Aarhus Fremad
13:00, FT, Marienlyst 0:3 Thisted
15:00, FT, Broenshoej 2:0 Dalum
15:00, FT, Hvidovre 0:1 Greve
Ecuador - Serie A - Apertura
19:00, 82 canlı, CSD Macara 1:1 Delfin
19:00, 79 canlı, Deportivo Cuenca 1:2 Emelec
Macedonia - Prva Liga
16:30, FT, Pelister 2:3 FK Vardar Skopje
16:30, FT, Renova 4:4 KF Shkendija
16:30, FT, FK Sileks 1:0 Shkupi Skopje
16:30, FT, Rabotnicki 0:3 Pobeda
16:30, FT, Makedonija GjP 5:3 FK Bregalnica Stip
Finland - Ykkonen
16:00, FT, IF Gnistan 1:1 EIF
Georgia - Erovnuli Liga
11:00, FT, Lokomotivi Tbilisi 0:3 FC Shukura Kobuleti
15:30, FT, Saburtalo 1:2 Chikhura
17:30, FT, Torpedo Kutaisi 2:1 Samtredia
19:00, 83 canlı, Dinamo Tbilisi 4:0 Dinamo Batumi
Germany - Regionalliga Promotion Playoff
14:00, FT, Viktoria Koeln 1904 2:3 Carl Zeiss Jena
14:00, FT, Unterhaching 3:0 Elversberg
14:40, FT, Waldhof Mannheim 0:0 Meppen
Greece - Football League
14:00, FAA, Lamia 3:0 Panthrakikos Komotini
16:00, FT, Aris Thessaloniki FC 1:0 Apollon Smirnis
16:00, FT, Trikala 6:1 Chania
16:00, FT, Panelefsiniakos 1:3 Kallithea
16:00, FT, OFI Crete 6:1 AE Sparti
16:00, Cnc, AEL Kalloni FC -:- Panegialios
16:00, FT, Acharnaikos FC 1:1 Anagennisi Karditsas
16:00, FT, Kissamikos FC 2:0 Agrotikos Asteras
16:00, FT, Panserraikos FC 4:5 Aiginiakos FC
Guatemala - Liga Nacional Clausura Final Stage
03:00, FT, CSD Municipal 2:0 Guastatoya
Indonesia - Liga 1
15:30, FT, Arema 2:0 Mitra Kukar
15:30, FT, Gresik United 1:1 PSM Makassar
Japan - J. League 2
06:00, FT, Avispa Fukuoka 1:3 Thespakusatsu Gunma
06:00, FT, Roasso Kumamoto 2:3 Mito Hollyhock
07:00, FT, Oita Trinita 1:1 Fagiano Okayama FC
12:00, FT, Zweigen Kanazawa 0:4 Matsumoto Yamaga
Kazakhstan - Premier League
10:00, FT, Okzhetpes Kokshetau 1:2 Ordabasy Shymkent
14:00, FT, FC Astana 4:1 Shakhter Karagandy
14:00, FT, Kaisar Kyzylorda 1:2 Kairat Almaty
15:00, FT, Atyrau 2:0 Akzhaiyk Uralsk
Kenya - Premier League
14:00, FT, Western Stima 1:1 Kariobangi Sharks
14:00, FT, Posta Rangers 1:1 Gor Mahia
14:00, FT, Tusker FC 1:0 AFC Leopards
14:00, FT, Nakumatt 2:1 Mathare United
14:00, FT, Zoo FC 1:1 SoNy Sugar
Latvia - Virsliga
16:00, FT, RFS 3:2 FS Metta/LU
Paraguay - Division Profesional - Apertura
00:00, FT, Rubio Nu 0:1 Olimpia
23:00, , Cerro Porteno -:- Luqueno
Peru - Primera Division - Apertura
00:45, FT, Sport Rosario 1:0 Deportivo Municipal
03:00, FT, Academia Cantolao 2:1 Alianza Atletico
18:15, FT, FBC Melgar 2:3 Universidad San Martin
20:30, 9 canlı, Union Comercio 0:0 Universitario de Deportes
23:00, , Alianza Lima -:- Real Garcilaso
Poland - 1. Division
12:30, FT, Miedz Legnica 3:0 Pogon Siedlce
12:30, FT, Chrobry Glogow 1:0 Zaglebie Sosnowiec
12:30, FT, Wigry Suwalki 2:3 Chojniczanka Chojnice
12:30, FT, Bytovia Bytow 1:0 Stomil Olsztyn
12:30, FT, Olimpia Grudziadz 0:2 GKS Katowice
12:30, FT, MKS Kluczbork 2:2 Znicz Pruszkow
12:30, FT, Gornik Zabrze 4:0 Podbeskidzie Bielsko-Biala
12:30, FT, Sandecja Nowy Sacz 0:0 Wisla Pulawy
12:30, FT, GKS Tychy 71 1:4 Stal Mielec
Russia - PFL Zone Center
14:00, FT, Zenit Penza 2:0 FC Ryazan
14:00, FT, Dinamo Briansk 2:0 Vityaz Podolsk
14:00, FT, Arsenal Tula II 1:3 Chertanovo Moscow
14:00, FT, Torpedo Moscow 1:1 Avangard Kursk
14:00, FT, Kaluga 1:2 Saturn Ramenskoye
14:00, FT, Energomash Belgorod 2:2 Metalurg Lypetsk
Russia - PFL Zone South
13:00, FT, Spartak Vladikavkaz 2:1 Mashuk-KMV
14:30, FT, FC Krasnodar II 2:0 Kuban Krasnodar II
15:00, FT, Chernomorets Novorossiysk 3:0 Legion Dynamo
16:00, FT, FC Rotor Volgograd 2:0 Dinamo Stavropol
16:00, FT, SKA Rostov 2:0 Angusht Nazran
16:00, FT, Chayka 1:1 Afips Afipsky
16:00, FT, Biolog Novokubansk 0:1 Armavir FC
16:00, FT, Druzhba 1:3 Sochi
Russia - PFL Zone West
12:00, FT, Domodedovo Moscow 2:0 Pskov 747
13:00, FT, CRFSO Smolensk 6:0 Volga Tver
13:00, FT, Kolomna 1:3 Spartak Kostroma
14:00, FT, Solaris Moscow 3:6 Dinamo St Petersburg
16:00, FT, Tekstilshchik 1:1 Torpedo Vladimir
16:00, FT, Strogino 3:5 FC Dolgoprudny
Russia - Premier League Qualification
14:00, AP, FC Orenburg 3:5 SKA-Khabarovsk
17:00, FT, Arsenal Tula 1:0 FC Yenisey Krasnoyarsk
South Korea - K. League Classic
12:00, FT, Daegu FC 2:0 Sangju Sangmu
12:00, FT, Jeonnam Dragons 3:2 Incheon United
South Korea - K. League Challenge
12:00, FT, Busan I'Park 2:2 Suwon City
Thailand - Thai League
13:00, FT, Super Power Samut Prakan FC 0:1 Ubon UMT FC
13:00, FT, Suphanburi FC 2:0 Siam Navy FC
14:00, FT, Sukhothai FC 2:0 Pattaya United
14:00, FT, Bangkok Glass 1:0 Nakhon Ratchasima FC
Uruguay - Primera Division Intermedio
00:00, FT, Club Atletico Penarol 3:0 Fenix
20:30, 8 canlı, Juventud de las Piedras 0:0 Montevideo Wanderers
20:30, 8 canlı, Cerro 0:0 Racing
20:30, 9 canlı, Sud America 0:0 Danubio
USA - NASL Spring Season
01:00, FT, New York Cosmos 0:0 San Francisco Deltas
01:30, FT, Miami FC 1:1 Puerto Rico FC
03:00, FT, FC Edmonton 2:1 Indy Eleven
22:00, , Jacksonville Armada FC -:- North Carolina FC
Venezuela - Primera Division - Apertura Final Stage
21:00, , Aragua FC -:- Carabobo FC
22:00, Cnc, Zulia -:- Deportivo Tachira
Denmark - 3F Ligaen Championship Group
13:00, FT, Broendby 5:0 Vejle Boldklub
France - Ligue 1 Qualification
21:00, , Lorient -:- Troyes
France - Ligue 2 Qualification
18:00, FT, Orleans 1:0 Paris FC
Norway - Toppserien
14:00, FT, Roea 4:0 Medkila

Bu gün | Canlı | Sabah | Sabah
Baş Sehife
MobTop