edit.az
Namaz vaxtları...

Son Aktivlik

Forum | Beyaz.az | Sayt yenilikleri
Axtarış | Başliq Fayllari (4)
Вниз  *_*M_O_N_I_K_A*_* Allah rəhmət eləsin
<< Evvelki 1 2 3 4 5 ... 10 Növbeti >>

Fikir yaza bilmek üçün zehmet olmasa saytda Qeydiyyatdan keçin ve ya keçmisize leqebinizle daxil olun
__LA_ILAHE_ILALLAH__ 
 __LA_ILAHE_ILALLAH__ [Off] (01.07.2014 / 13:12)
*_*M_ON_I_K_A*_* ALLAH SENE QENI QENI REHMED ELESIN.NIYE BU HEYATDA HRMISE YAXSILAR GEDIR PISLER QALIR? ALLAH HAKQI INANMAQIM GELMIRKI SENI ITIRDILIME(((.SEN MENE COX YAXSILIQLAR ELEMISEN.ALLAH AILESINE COXXXLU SEBIR VERSIN AMIN.HELEDE OZUME GELE BILMEMOSEM AYDA AYDA ILDE BIDEFE GELIREM BURA YAXIN ADAMIMI ITILIREM DAHA NELE GELIM BURA UZE.HELIF SENDEN.BENE COX SEL OREDIRDIN.ALLAH BIRDAHA REHMED ETSIN YERI CENETDIK OLSUN AMIN AMIN AMIN...!
Fayl:
Şekile Baxış
(35.22 кб.)
Yüklenib: 125 defe
nergis 
 nergis [Off] (01.07.2014 / 14:21)
Allah rehmet elesin mezarda rahat yatsin hec kese arzulamiram yeri cenet olsun
nigaruwka 
 nigaruwka [Off] (01.07.2014 / 16:47)
Cox pis oldum
MONIKA cox yaxsi qiziydi....bunu esitmek..cox agir oldu mene..Allah rehmet etsin....Qebri nurla dolsun.....heqiqeten meni sarsiltdi bu xeber((((
senleSENSIZkalbim 
 senleSENSIZkalbim [Off] (01.07.2014 / 20:40)
Allah rehmet elesin yeri cennet ruhu wad olsun Allah ailesine sebir versin Amin
Feromen 
 Feromen [Off] (01.07.2014 / 21:01)
Alah.rehmet.elesin.alah.obiri.dunyasin.versin
Arximed 
 Arximed [Off] (01.07.2014 / 21:49)
Allah rehmet elesin.Inwallah yeri cennetliy olsun
Stick 
 Stick [Off] (03.07.2014 / 02:30)
Çox pis oldum.Azdan çoxdan taniyırdım.Allah Rehmet Elesin Mekani CENNET Olsun.Hamiza Baş Saqliqi Derem.Helede inanmaqim Gelmireehhh...
_AYGUN_ 
 _AYGUN_ [Off] (03.07.2014 / 08:46)
Men bezi sebeblerden dolayi gele bilmedim bura bir nece gun.Teze geldim gelmeyime de pesman oldum.Hele inana bilmirem Leylanin olum xeberine kas 1 aprel zarafati olaydi teesuf ki,doqrudu.Ne demek olar alin yazisi bu qedermis Allah rehmet etsin ailesinin dostlarinin ve Beyaz azin Adminin ve userlerinin basi saq olsun
bakinkayamda 
 bakinkayamda [Off] (04.07.2014 / 21:45)
allovun yandirmadixi ibrahimi quyun boxmadiqi yusifi bicaqin kesmediyi ismayili qoruyan rebim onun mehemmedin ewqi iyle yerini cennetlik etsin amin
Renat_294 
 Renat_294 [Off] (05.07.2014 / 00:52)
1
Sagliginda Qiymet Verin Insanlara !
EQREB-1 
 EQREB-1 [Off] (07.07.2014 / 16:57)
Allah rehmet etsin cox yaxsl insan idi yeri cennet olsu.
Maraq 
 Maraq [Off] (07.07.2014 / 18:20)
Mekani cennet olsun
SEnDE_1_GuN_OzLeRsin 
 SEnDE_1_GuN_OzLeRsin [Off] (09.07.2014 / 12:52)
Bir bugun bu saytda bir dostumla savawmiwdiq.Men dostumdan kusub onu dostluqdan sildim ve bloka atdim. gunler sora Moniw mene yazdi ki,dostunla bariw,yaxwi oqlandi...mende Monikanin sozunu yere salmadim dostumla bariwdim.monikanin ureyi o qeder gozel olubki dostum o qeder insanlarin icersinde moniwden komey isteyib.moniwim canim dilim,ureyim dimey istemese bele REBBIM SENE REHMET ETSIN.YAXCILAR TEZ OLUR ZATEN...BU QEDER....
SEnDE_1_GuN_OzLeRsin 
 SEnDE_1_GuN_OzLeRsin [Off] (09.07.2014 / 13:03)
Moniwim sen olmeyibsen,yawayirsan qelbimizde.Sen bir qehremansan,seninle qurur duyuruq.Heqiqeten Monika yaxci xanim olub ki bugun onun olumune her kes uzulur,yani saytda olan baci ve qaqalarimiz...Bawda ADMIN olmaqla butun dostlarimiza Allahdan sebir dileyirem....Heyatda bir tek olume care yoxdu....Elimizden ne gelir axi...Bir gun gelen bir gun gitmelidir zaten....Moniwim onu diyim ki vaxtsiz heyatdan gitdin,olumun ani oldu...Heyif cavanliqiva...Her zaman seni xatirlayacayiq,xatirevi eziz tutacayiq...Inwallah o biri dunyada goruwerik...Hormetle:LEYLA FANATI AYAN....!
GolDgrils 
 GolDgrils [Off] (09.07.2014 / 15:41)
Allah rehmet elesin...tanimiram ama yenede uzuldum
Hade 
 Hade [Off] (10.07.2014 / 11:16)
İnanmıram boş sohbetdi
NiF~ReT 
 NiF~ReT [Off] (10.07.2014 / 17:45)
o Helede Menim Dostlugumdadi Allah Rehmet Elesin Yeri Nurla Dolsun ((
AsK(1)MaSaL 
 AsK(1)MaSaL [Off] (10.07.2014 / 23:43)
Hamiya salamlar.Men burda yeniyem ve hec kimi helelik tanimiram.Bu paylasima baxdim ve bir genc kimi cox pis oldum.Allah rehmet elesin.Yeri cennet olsun.Valideyinlerinede coxlu sebr dileyirem yaradandan.
@@Gul@@ 
 @@Gul@@ [Off] (12.07.2014 / 04:27)
Men bura demey olarki gelmirem, sadece adini gormusem, ozunu tanimamisam, sadece deye bilerem Allah rehmet elesin
FeReH 
 FeReH [Off] (12.07.2014 / 07:31)
Bu xeberi bu gun oxudum..coxdandi gelmemeyim sebbiyle..cox uzgunem..Allah ailesine sebr versin..inshAllah
Fikir yaza bilmek üçün zehmet olmasa saytda Qeydiyyatdan keçin ve ya keçmisize leqebinizle daxil olun
Yuxarı  Cemi: 191
<< Evvelki 1 2 3 4 5 ... 10 Növbeti >>

Müellife göre filtreleme
Mövzunu Yükle

Foruma Keç

Üst Yenilikler
Baş Sehife
MobTop.az