edit.az
Foto Albom - Sizden Gelen-Paylaşılan Şekiller
    
 Canlı Futbol Neticeleri
Bu gün | Canlı | Dünən | Sabah
Dünen
England - Premier League
13:30, Norwich City 0:4 West Ham United
13:30, Watford 2:1 Newcastle United
16:00, Liverpool 1:1 Burnley
18:30, Sheffield United 3:0 Chelsea
21:00, Brighton & Hove Albion 0:5 Manchester City
Italy - Serie A
17:15, Lazio 1:2 Sassuolo
19:30, Brescia 0:3 Roma
21:45, Juventus 2:2 Atalanta
Portugal - Primeira Liga
20:15, Belenenses SAD 0:1 Moreirense
Russia - Premier League
15:00, Arsenal Tula 2:1 FC Tambov
17:30, FK Akhmat 1:1 Zenit St. Petersburg
19:30, PFC Sochi 1:0 Spartak Moscow
Spain - LaLiga
17:00, Osasuna 2:1 Celta Vigo
19:30, Real Valladolid 0:1 Barcelona
22:00, Atletico Madrid 1:0 Real Betis
Austria - Bundesliga Europa League Playoff
17:00, Austria Wien 2:3 Hartberg
Bulgaria - First Professional League Europa League Playoff
19:00, Cherno More Varna 0:1 Botev Plovdiv
Croatia - 1. Division
18:55, Inter Zapresic 0:1 Rijeka
21:05, Osijek 2:0 NK Istra 1961
Denmark - Superligaen Europa League Playoff
18:00, Randers FC 2:1 OB
England - Championship
13:30, Charlton Athletic 0:1 Reading
13:30, Derby County 1:3 Brentford
16:00, Barnsley 0:0 Wigan Athletic
16:00, Blackburn Rovers 1:1 West Bromwich Albion
16:00, Hull City 0:1 Millwall
16:00, Middlesbrough 1:3 Bristol City
16:00, Preston North End 1:1 Nottingham Forest
16:00, Queens Park Rangers 0:3 Sheffield Wednesday
Finland - Veikkausliiga
16:00, FC Inter 5:1 Ilves
Greece - Super League Championship Group
20:30, OFI Crete 0:1 Aris Thessaloniki FC
Greece - Super League Relegation Group
18:15, Lamia 0:0 AE Larissa
18:15, Panionios 0:2 Panetolikos
18:15, NFC Volos 2:3 Atromitos
18:15, Xanthi 1:2 Asteras Tripolis
Norway - Eliteserien
18:00, FK Haugesund 0:3 Molde
20:30, Rosenborg 3:0 Stroemsgodset
Poland - Ekstraklasa Championship Group
17:30, Legia Warszawa 2:0 Cracovia
Poland - Ekstraklasa Relegation Group
15:00, Arka Gdynia 3:2 LKS Lodz
20:00, Wisla Krakow 1:1 Korona Kielce
Romania - Liga I Relegation Group
14:00, FC Viitorul Constanta 5:0 FC Academica Clinceni
16:30, Hermannstadt 2:1 FC Voluntari
Slovakia - Super Liga Championship Group
18:00, Ruzomberok 0:1 DAC 1904 Dunajska Streda
18:00, Slovan Bratislava 0:0 Spartak Trnava
18:00, Zilina 5:0 Zemplin Michalovce
Slovakia - Super Liga Relegation Group
18:00, Zlate Moravce 1:0 SKF Sered
18:00, Trencin 0:3 Nitra
18:00, FK Pohronie 1:0 FK Senica
Slovenia - Prva Liga
20:00, Domzale 1:1 NK Bravo
Sweden - Allsvenskan
15:00, Hammarby 0:0 Sirius
15:00, Falkenbergs FF 0:1 Oestersunds FK
Switzerland - Super League
20:30, Basel 3:2 Young Boys
Turkey - Super Lig
20:00, Goztepe 1:3 Genclerbirligi
Ukraine - Premier League Championship Group
16:00, FC Kolos Kovalivka 0:2 Zorya
Ukraine - Premier League Relegation Group
18:30, SC Dnipro-1 3:2 FC Lviv
USA - Major League Soccer Grp. B
03:00, Seattle Sounders FC 0:0 San Jose Earthquakes
International - Club Friendlies
12:05, Anderlecht 2:0 St.Truiden
13:00, Motherwell 1:0 Dundee United
13:40, Anderlecht 1:0 St.Truiden
15:00, Standard Liege 1:1 Oud-Heverlee
15:00, Kortrijk 0:1 Cercle Brugge
16:00, Zwevezele 0:4 Oostende
16:00, Zulte Waregem 5:0 Waasland-Beveren
16:30, Standard Liege 0:1 Oud-Heverlee
18:05, Club Brugge 6:0 KV Mechelen
Estonia - Meistriliiga
12:00, Tulevik Viljandi 0:1 Narva Trans
15:00, Flora Tallinn 3:1 Paide Linnameeskond
18:00, FC Kuressaare 2:4 Tammeka
Germany - 2. Bundesliga Qualification
18:15, Ingolstadt 3:1 Nuernberg
Japan - J. League
12:00, Oita Trinita 1:1 Vissel Kobe
12:00, Kawasaki Frontale 3:1 Kashiwa Reysol
Spain - LaLiga2
17:00, Racing Santander 1:0 SD Huesca
19:30, Las Palmas 1:0 Mirandes
21:45, Cadiz 0:1 Fuenlabrada
Sweden - Superettan
17:30, Oergryte FF 0:2 GIF Sundsvall
17:30, Joenkoepings Soedra 0:1 Degerfors
Turkey - 1. Lig
19:00, Balikesirspor 2:0 Eskisehirspor
Albania - Kategoria Superiore
17:45, Laci 3:1 Luftetari
20:45, Kukesi 3:0 Teuta Durres
20:45, Skenderbeu 2:1 Vllaznia
Australia - Northern
08:30, University Azzurri FC 2:0 Darwin Hearts FC
12:30, Mindil Aces 0:4 Hellenic
Australia - Southern
07:00, Croydon Kings 2:1 Modbury Jets
07:30, Para Hills Knights 0:0 North Eastern Metro Stars
07:30, Adelaide Blue Eagles 0:0 Adelaide Comets
07:30, Adelaide Raiders 2:0 Adelaide Olympic
11:00, Campbelltown City 4:2 Cumberland United
Australia - Western
09:00, Perth Glory Youth 5:0 Rockingham City FC
09:00, Sorrento 0:3 Gwelup Croatia
09:00, Inglewood United 2:1 ECU Joondalup
09:00, Armadale 2:1 Balcatta
09:00, Cockburn City 4:2 Bayswater City
09:00, Perth 0:2 Floreat Athena
Australia - Southern State League
07:30, Western Strikers 2:1 Adelaide Victory
07:30, South Adelaide 2:1 White City Woodville
07:30, Playford City Patriots 3:1 West Torrens Birkalla
07:30, West Adelaide 1:3 Sturt Lions
07:30, Fulham United FC 3:0 Adelaide Hills
Australia - NPL Youth Western
07:00, Sorrento U20 0:2 Gwelup Croatia U20
07:00, Perth Glory U20 4:4 Rockingham City FC U20
07:00, Inglewood United U20 3:1 ECU Joondalup U20
07:00, Armadale U20 2:4 Balcatta U20
07:00, Cockburn City U20 2:0 Bayswater City U20
07:00, Perth U20 1:1 Floreat Athena U20
Austria - 2. Liga
14:30, Austria Lustenau 3:1 Vorwaerts Steyr
15:00, FC Juniors OOe 1:2 Dornbirn
Belarus - Premier League
15:30, Belshina Bobruisk 2:1 Torpedo Zhodino
17:30, BATE Borisov 1:1 Slavia Mozyr
19:30, Shakhtyor Soligorsk 4:1 FK Gorodeya
Belarus - 1. Division
16:30, Volna 2:3 FK Orsha
17:00, Naftan Novopolotsk 3:0 Khimik Svetlogorsk
17:30, Sputnik Rechitsa 1:0 Lida
18:00, Gomel 2:1 Granit Mikashevichi
Belarus - Premier League Reserve
12:30, FK Vitebsk Reserves 2:0 Neman Grodno Reserves
13:00, Energetik-BGU Reserves 1:4 Rukh Brest Reserves
Czech Republic - FNL
17:00, FC Vlasim 2:3 Vysocina Jihlava
17:00, Vitkovice 1:4 Hradec Kralove
17:00, Sokolov 3:0 MFK Chrudim
17:00, Usti nad Labem 1:0 Zizkov
17:00, Pardubice 4:1 FK Slavoj Vysehrad
17:00, SK Prostejov 0:0 FC Zbrojovka Brno
17:00, Dukla Praha 2:1 FK Varnsdorf
17:00, SK Lisen 6:2 Trinec
Denmark - 1. Division
14:00, Nykoebing FC 0:1 HB Koege
17:15, Kolding IF 0:2 Hvidovre
Estonia - Esiliiga
18:00, FC Kohtla-Jaerve 0:5 Parnu JK Vaprus
Finland - Ykkonen
15:00, FC KTP 0:0 Musan Salama
15:30, VPS 1:0 MYPA
16:00, KPV 2:2 EIF
16:00, AC Kajaani 1:1 IF Gnistan
16:00, AC Oulu 1:0 SJK Akatemia
Finland - Kakkonen - Lohko A
13:00, Kultsu 0:1 FC Reipas
14:00, PK Keski-Uusimaa 2:5 Honka (A)
15:00, EPS 1:0 NJS
Finland - Kakkonen - Lohko B
14:00, Pallo-Iirot 3:2 TPV Tampere
Finland - Kakkonen - Lohko C
12:00, JS Hercules 4:0 FCV
15:00, Kemi City FC 0:1 OLS
16:00, JJK 2:0 FC Kiisto
Georgia - Erovnuli Liga
19:00, Dila Gori 4:0 Merani
Iceland - 1. Deild
16:00, Magni 1:2 Vikingur Olafsvik
16:00, Fram Reykjavik 2:5 Leiknir Reykjavik
Iran - Persian Gulf Pro League
18:00, Shahr Khodrou FC 1:1 Saipa
18:15, Sepahan 1:1 Pars Jonoubi Jam Bushehr
18:30, Esteghlal 0:0 Tractor FC
18:30, Paykan 2:0 Gol Gohar
18:30, Sanat Naft Abadan 1:1 Nassaji Mazandaran FC
Japan - J. League 2
11:00, Ventforet Kofu 2:1 Zweigen Kanazawa
11:00, Albirex Niigata 1:0 Matsumoto Yamaga
11:30, FC Ryukyu 1:3 Tokushima Vortis
11:30, Kyoto Sanga FC 2:0 Avispa Fukuoka
12:00, V-Varen Nagasaki 2:0 Ehime FC
12:00, Omiya Ardija 1:0 Tokyo Verdy
12:00, Montedio Yamagata 1:1 Mito Hollyhock
12:00, Jubilo Iwata 2:1 Renofa Yamaguchi
12:00, Thespakusatsu Gunma 0:1 Machida Zelvia
12:00, JEF United Chiba 0:1 Tochigi SC
Japan - J. League 3
06:00, Vanraure Hachinohe 0:2 Blaublitz Akita
08:00, Fukushima United 1:1 Grulla Morioka
09:00, Imabari FC 1:1 Kagoshima United
10:00, Fujieda MYFC 5:2 YSCC
10:00, SC Sagamihara 0:0 Nagano Parceiro
11:00, FC Gifu 1:1 Kamatamare Sanuki
11:30, Kataller Toyama 0:1 Azul Claro Numazu
12:00, Roasso Kumamoto 5:3 Cerezo Osaka U23
Lithuania - A Lyga
14:00, FK Kauno Zalgiris 2:0 Banga Gargzdai
17:00, FK Panevezys 2:1 Riteriai
Lithuania - 1. Division
12:00, BFA 1:2 Dziugas Telsiai
12:00, Hegelmann Litauen 0:2 Nevezis
16:00, FK Minija 1:3 Dainava Alytus
Moldova - National Division
17:00, FC Floresti 0:4 CS Petrocub
19:30, FC Sheriff 6:0 Codru
Norway - 2. Divisjon Avd. 1
16:00, Eidsvold TF 1:2 Kvik Halden
16:00, Hoedd 2:1 Moss
Norway - 2. Divisjon Avd. 2
16:00, Fram Larvik 2:3 Sotra Sportsklubb
16:00, Notodden 0:0 Baerum
Poland - 1. Division
12:40, GKS Jastrzebie 0:3 Podbeskidzie Bielsko-Biala
15:10, GKS Tychy 71 0:1 Puszcza Niepolomice
17:40, Stomil Olsztyn 1:2 Miedz Legnica
Poland - 2. Division
16:00, Olimpia Elblag 1:2 SKRA Czestochowa
17:00, Gornik Leczna 2:3 Pogon Siedlce
17:00, Blekitni Stargard 0:1 Stal Rzeszow
17:00, Gryf Wejherowo 0:4 Garbarnia
17:00, Resovia 1:1 Polkowice
18:00, Bytovia Bytow 4:3 KS Legionovia Legionowo
19:00, Znicz Pruszkow 1:2 Lech Poznan ll
Romania - Liga II Promotion Group
19:15, Petrolul Ploiesti 0:0 Rapid Bucuresti
Slovakia - 2. Liga Promotion Group
17:00, Dubnica 4:1 Dukla Banska Bystrica
South Korea - K-League 1
12:00, Incheon United 1:1 Sangju Sangmu
12:00, Pohang Steelers 1:1 Suwon Bluewings
12:00, Jeonbuk FC 2:2 Seongnam FC
South Korea - K-League 2
12:00, Gyeongnam FC 1:2 Seoul E-Land FC
12:00, Suwon FC 1:1 Chungnam Asan FC
South Korea - K3 League
09:00, Jeonju Citizen 1:3 Changwon City
10:00, Yangju Citizens 0:2 Cheongju FC
10:00, Chuncheon FC 2:3 Pyeongtaek Citizen
10:00, Gyeongju Citizen FC 0:1 Busan Transport Corp
12:00, Mokpo City 0:1 Gimpo Citizen
12:00, Cheonan City 0:2 Daejeon Korail
12:00, Gangneung City 0:2 Gimhae
Sweden - Ettan Norra
13:00, Vasalunds IF 3:1 Taeby FK
13:00, Oerebro Syrianska IF 2:2 Gefle
14:00, IK Frej Taeby 5:3 Nykoepings BIS
14:00, Team TG FF 2:2 IF Karlstad
14:00, IFK Luleaa 3:2 Karlslunds IF HFK
16:00, Sandvikens IF 2:1 Sollentuna FK
16:00, IF Sylvia 4:2 IFK Berga
Sweden - Ettan Soedra
12:00, Qviding FIF 3:1 Assyriska IK
14:00, Lunds BK 3:1 Tvaaaakers IF
15:00, Motala AIF FK 1:3 Landskrona BoIS
15:00, IFK Vaernamo 3:0 Eskilsminne IF
15:00, Skoevde AIK 1:3 Lindome GIF
15:00, Torns IF 4:0 Utsiktens BK
15:00, FK Karlskrona 0:6 FC Linkoeping City
15:00, Oskarshamns AIK 0:1 FC Trollhaettan
Switzerland - Challenge League
18:15, Chiasso 2:4 Kriens
20:30, Aarau 2:3 Winterthur
Tajikistan - Vysshaya Liga
14:30, Kuktosh 3:1 Faizkand
14:30, Regar-TadAZ 1:1 Khatlon
14:30, Istaravshan 1:2 CSKA Pamir
Ukraine - 1. Division
16:00, MFK Mykolaiv 0:2 Obolon-Brovar
16:00, FC Prykarpattia 1981 2:1 FC Kremin Kremenchuk
17:00, FC Hirnyk-Sport 3:2 Ahrobiznes Volochysk
18:00, Volyn 0:1 Inhulets Petrove
18:30, Chornomorets Odessa 2:2 Rukh Lviv
USA - USL Championship
22:00, Real Monarchs SLC 0:1 San Diego Loyal
Vietnam - V-League
12:00, Binh Duong 1:1 Hoang Anh Gia Lai
13:00, Than Quang Ninh 0:3 Ho Chi Minh City FC
14:15, Viettel 4:0 Hai Phong
Norway - Toppserien
14:00, Lyn Fotball 1:4 Rosenborg BK
14:00, Arna-Bjoernar 0:1 Klepp
Norway - 1. Division
13:00, Fart 0:2 Grei Kvinner Elite
13:00, Amazon Grimstad 1:2 Hoenefoss
Sweden - Damallsvenskan
15:00, IK Uppsala Fotboll 0:1 Piteaa IF
15:00, Linkoepings FC 1:0 Djurgaarden
15:00, Vittsjoe GIK 3:3 Kristianstads DFF
Bu gün | Canlı | Dünən | Sabah
Baş Sehife
MobTop.az