edit.az
Etiraflar - Sizin En Maraqlı Etiraflarınız
    
 Canlı Futbol Neticeleri
Bu gün | Canlı | Dünən | Sabah
Sabah
Brazil - Serie A
21:00, Botafogo RJ - Ceara
23:00, Coritiba - Atletico GO
23:00, Corinthians - Internacional
England - Premier League
13:30, Sheffield United - Manchester City
16:00, Burnley - Chelsea
18:30, Liverpool - West Ham United
France - Ligue 1
17:00, Rennes - Brest
21:00, Nantes - Paris Saint-Germain
Germany - 1. Bundesliga
15:30, Eintracht Frankfurt - Werder Bremen
15:30, FC Koeln - Bayern Munich
15:30, Augsburg - Mainz 05
15:30, Arminia Bielefeld - Borussia Dortmund
18:30, Borussia Moenchengladbach - RasenBallsport Leipzig
Italy - Serie A
15:00, Crotone - Atalanta
18:00, Inter - Parma Calcio 1913
20:45, Bologna - Cagliari
Netherlands - Eredivisie
18:45, FC Twente - PEC Zwolle
20:00, Ajax - Fortuna Sittard
20:00, FC Groningen - VVV-Venlo
21:00, Willem II - Vitesse
Portugal - Primeira Liga
16:30, Belenenses SAD - Farense
19:00, Rio Ave - Moreirense
21:30, Maritimo - Nacional
Russia - Premier League
12:00, Rubin Kazan - Arsenal Tula
14:30, FK Akhmat - FC Krasnodar
14:30, Spartak Moscow - FC Rostov
17:00, PFC Sochi - Lokomotiv Moscow
Spain - LaLiga
14:00, Real Madrid - SD Huesca
16:15, Athletic Bilbao - Sevilla
18:30, Osasuna - Atletico Madrid
21:00, Deportivo Alaves - Barcelona
Austria - Bundesliga
17:00, SKN St. Poelten - Ried
17:00, Hartberg - Austria Wien
17:00, Salzburg - WSG Swarovski Tirol
Belgium - First Division A
16:15, Beerschot - OH Leuven
18:30, Sporting Charleroi - Cercle Brugge
20:45, Club Brugge - KV Mechelen
Bulgaria - First Professional League
15:30, Slavia Sofia - Botev Plovdiv
17:45, Beroe - Arda Kardzhali
Croatia - 1. Division
15:00, Slaven - Osijek
17:05, NK Istra 1961 - Hajduk Split
Denmark - Superligaen
16:00, FC Nordsjaelland - FC Midtjylland
England - Championship
13:30, Bristol City - Norwich City
16:00, Luton Town - Brentford
16:00, AFC Bournemouth - Derby County
16:00, Barnsley - Watford
16:00, Middlesbrough - Nottingham Forest
16:00, Millwall - Huddersfield Town
16:00, Wycombe Wanderers - Sheffield Wednesday
16:00, Stoke City - Rotherham United
16:00, Preston North End - Birmingham City
16:00, Swansea City - Blackburn Rovers
16:00, Queens Park Rangers - Cardiff City
Finland - Veikkausliiga
15:00, TPS - SJK
France - Coupe de France
14:30, AS Dompierroise - Andrezieux
15:00, Castanet US - Fabregues
15:00, Maubeuge - Beauvais
15:00, Bourgoin Jallieu - Annecy FC
16:00, Racing Besancon - AS St Apollinaire
16:00, FCSR Haguenau - FA Illkirch Graffenstaden
16:00, Olympique Salaise Rhodia - FC de Limonest
16:30, Morteau Montlebon - Cosne UCS Football
16:30, Feurs - AS Moulins Football
17:00, Flers FC - Rouen
17:00, ST Lo Manche - AF Virois
17:00, Sainte Genevieve - Creteil
17:00, AS Domerat - Moulins Yzeure
18:00, Aixe Sur Vienne - Boulazac
18:00, Genets Anglet - Feytiat
18:00, Bourges 18 - Bourges Foot
18:00, US Montagnarde - Elvinoise Foot
19:00, Libourne - SCA Saint-Jean d'Angely
19:00, ES Buxerolles - Trelissac
20:00, Lege Cap Ferret - Bressuire
20:00, FC des Graves - Merignac Arlac
Germany - 2. Bundesliga
13:00, Paderborn - Jahn Regensburg
13:00, Erzgebirge Aue - Holstein Kiel
13:00, Eintracht Braunschweig - Nuernberg
13:00, Osnabrueck - Sandhausen
Greece - Super League
14:00, Olympiacos - Apollon Smirnis
16:15, Atromitos - PAS Giannina
16:15, NFC Volos - AE Larissa
18:30, Lamia - Panathinaikos
Hungary - NB I
14:45, Puskas FC Academy - Zalaegerszeg
17:00, Budapest Honved - Mezokovesd SE
19:30, Fehervar FC - Ferencvaros
Israel - Ligat HaAl
15:15, Maccabi Petach Tikva - Hapoel Haifa
16:15, Maccabi Netanya - Hapoel Kfar Saba
17:15, Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Hadera
18:50, Hapoel Tel Aviv - Beitar Jerusalem
Italy - Serie B
14:00, Cittadella - Monza
16:00, L.R. Vicenza Virtus - Pisa
16:00, Chievo Verona - Cosenza
16:00, Brescia - Virtus Entella
16:00, Ascoli Calcio 1898 FC - Pordenone Calcio
16:00, Salernitana - Reggiana
16:00, Venezia - Empoli
Mexico - Liga MX Guard1anes
02:30, Necaxa - Toluca
04:06, Tijuana - Pachuca
04:30, FC Juarez - Queretaro FC
Netherlands - Eerste Divisie
14:00, Go Ahead Eagles - Excelsior
16:30, Roda JC Kerkrade - FC Den Bosch
Northern Ireland - Premiership
16:00, Glenavon - Dungannon Swifts
16:00, Coleraine - Glentoran
16:00, Cliftonville - Carrick Rangers
16:00, Larne - Ballymena United
16:00, Warrenpoint Town - Portadown
Norway - Eliteserien
18:00, Odds Ballklubb - Sarpsborg 08
20:30, FK Haugesund - Aalesund
Romania - Liga I
11:30, FC Academica Clinceni - Sepsi OSK
18:15, Botosani - UTA Arad
20:45, Hermannstadt - Universitatea Craiova
Scotland - Premiership
16:00, Livingston - Motherwell
16:00, Dundee United - Ross County
Scotland - FA Cup
18:00, Hearts - Hibernian
Slovakia - Super Liga
17:00, Spartak Trnava - Zemplin Michalovce
17:00, FK Pohronie - Zlate Moravce
17:00, Zilina - FK Senica
Switzerland - Super League
19:00, Servette - FC Zuerich
Turkey - Super Lig
11:30, Genclerbirligi - Gaziantep FK
14:00, Goztepe - Alanyaspor
17:00, Galatasaray - Ankaragucu
Ukraine - Premier League
13:00, FC Kolos Kovalivka - Olimpik Donetsk
16:00, FC Olexandriya - Desna
18:30, SC Dnipro-1 - Dynamo Kyiv
USA - Major League Soccer
20:30, FC Dallas - Houston Dynamo
USA - USL League One Playoff
01:00, Greenville Triumph SC - Union Omaha
Belgium - First Division B
20:45, Westerlo - Union St.Gilloise
Brazil - Serie B
01:30, Cruzeiro - Parana Clube
20:30, Confianca - Chapecoense AF
20:30, Oeste FC - Sampaio Correa
23:00, Avai FC - America MG
23:00, Operario Ferroviario - Botafogo SP
Egypt - Premier League
14:00, Smouha SC - FC Masr
16:30, Pyramids FC - Al Mokawloon Al Arab
19:00, El Geish - Al Ahly
England - League One
14:00, Gillingham - Sunderland
16:00, Rochdale - Bristol Rovers
16:00, Portsmouth - Charlton Athletic
16:00, Peterborough United - Shrewsbury Town
16:00, Milton Keynes Dons - AFC Wimbledon
16:00, Ipswich Town - Crewe Alexandra
16:00, Fleetwood Town - Oxford United
16:00, Doncaster Rovers - Lincoln City
16:00, Burton Albion - Blackpool
16:00, Swindon Town - Hull City
16:00, Wigan Athletic - Northampton Town
England - League Two
14:00, Exeter City - Carlisle United
16:00, Mansfield Town - Walsall
16:00, Leyton Orient - Bolton Wanderers
16:00, Crawley Town - Cambridge United
16:00, Cheltenham Town - Forest Green Rovers
16:00, Barrow - Bradford City
16:00, Salford City - Oldham Athletic
16:00, Tranmere Rovers - Morecambe
16:00, Stevenage - Grimsby Town
16:00, Southend United - Port Vale
16:00, Newport County - Harrogate
Estonia - Meistriliiga
12:00, Talinna Kalev - Narva Trans
12:00, Tulevik Viljandi - TJK Legion
15:00, FCI Levadia - Tammeka
France - Ligue 2
15:00, Paris FC - Caen
19:00, Guingamp - Sochaux
19:00, Chambly - Dunkerque
19:00, AC Ajaccio - Troyes
19:00, Le Havre - Pau
19:00, Nancy - Chateauroux
19:00, Valenciennes - Clermont Foot
19:00, Rodez - Auxerre
Gibraltar - National League
16:00, Europa FC - Lincoln Red Imps FC
18:30, Bruno's Magpies - FC Boca Juniors
Ireland - FAI Cup
16:00, Athlone Town - Shelbourne
Italy - Serie C Grp. A
15:00, Pro Vercelli - Giana Erminio
Italy - Serie C Grp. B
15:00, S.S. Arezzo - Triestina
Italy - Serie C Grp. C
15:00, Paganese - Teramo
Japan - J. League
05:00, Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroshima
06:00, Oita Trinita - Urawa Red Diamonds
07:00, Shonan Bellmare - Yokohama FC
08:00, Kashiwa Reysol - Shimizu S-Pulse
09:00, Kashima Antlers - Nagoya Grampus Eight
10:00, Kawasaki Frontale - FC Tokyo
11:00, Gamba Osaka - Consadole Sapporo
Kosovo - Superliga
13:30, Ballkani - Besa Peje
13:30, Gjilani - Feronikeli
13:30, Arberia - Trepca 89
Philippines - Philippines Football League
02:00, Stallion Laguna FC - Maharlika
09:30, Mendiola FC 1991 - United City
13:00, Kaya FC - Azkals Development Team
Poland - FA Cup
13:00, Unia Janikowo - LKS Lodz
15:30, Olimpia Grudziadz - Lechia Gdansk
17:00, Pogon Siedlce - Radomiak Radom
18:30, Stal Mielec - Piast Gliwice
Portugal - Segunda Liga
12:00, Sporting Covilha - FC Porto B
16:00, Academica - Oliveirense
18:30, Chaves - Vilafranquense
Scotland - Championship
16:00, Greenock Morton - Ayr United
16:00, Inverness CT - Arbroath
16:00, Dunfermline Athletic - Queen of South
16:00, Dundee FC - Raith Rovers
Scotland - League One
16:00, Forfar Athletic - Montrose
16:00, Falkirk - East Fife
16:00, Dumbarton - Airdrieonians
16:00, Cove Rangers - Partick Thistle
16:00, Clyde - Peterhead
Serbia - Super Liga
13:00, Indjija - FK Metalac
15:00, Rad Beograd - Zlatibor
15:00, Vozdovac - TSC Backa Topola
15:00, Cukaricki - Novi Pazar
17:00, Partizan Beograd - Macva Sabac
Singapore - S.League
10:30, Tampines Rovers FC - Albirex Niigata FC
Spain - LaLiga2
16:00, Cartagena - Albacete
18:15, Las Palmas - Real Oviedo
Spain - Segunda B Grp. I - Grp. B
15:30, Real Valladolid B - CD Covadonga
15:45, Sporting Gijon B - Numancia
16:00, Real Oviedo B - Marino Luanco
17:00, Burgos CF - UP Langreo
Spain - Segunda B Grp. II - Grp. A
15:45, SD Amorebieta - Barakaldo
Spain - Segunda B Grp. II - Grp. B
16:30, U. Mutilvera - CD Calahorra
Spain - Segunda B Grp. III - Grp. B
16:30, Atzeneta UE - Orihuela
Spain - Segunda B Grp. V - Grp. B
18:00, Extremadura - CD Badajoz
18:00, Villarrubia CF - Merida
Sweden - Superettan
13:00, Degerfors - Akropolis IF
15:00, Dalkurd FF - Joenkoepings Soedra
17:30, GIF Sundsvall - Oergryte FF
17:30, Oesters IF - Halmstads BK
Turkey - 1. Lig
11:30, Giresunspor - Umraniyespor
14:00, Menemenspor - Ankaraspor
14:00, Bursaspor - Boluspor
17:00, Altinordu - Bandirmaspor
Wales - Premier League
18:15, Haverfordwest - Bala Town
Argentina - Copa Liga Profesional Zona 4
01:15, Talleres - Newell's Old Boys
Argentina - Copa Liga Profesional Zona 5
18:00, Aldosivi - Estudiantes
22:45, Argentinos Juniors - San Lorenzo
Argentina - Copa Liga Profesional Zona 6
20:15, Velez Sarsfield - Huracan
Armenia - Premier League
12:30, Gandzasar - Van
15:00, Pyunik - Ararat
Australia - Queensland
08:30, Brisbane City - Capalaba
09:30, Brisbane Strikers - Peninsula Power
10:00, Redlands United - Gold Coast United FC
10:30, Eastern Suburbs - Moreton Bay United
Australia - Southern
09:30, Adelaide Raiders - Croydon Kings
09:30, Adelaide United Youth - Adelaide Olympic
09:30, Para Hills Knights - Cumberland United
09:30, Campbelltown City - Modbury Jets
09:30, Adelaide Comets - Adelaide City
09:30, Adelaide Blue Eagles - North Eastern Metro Stars
Australia - Brisbane Premier League Championship Group
08:00, Grange Thistle - Taringa Rovers
10:00, Centenary Stormers - St George Willawong FC
Australia - Brisbane Premier League Relegation Group
09:00, Acacia Ridge FC - Caboolture FC
09:00, North Star FC - Bayside United
10:00, The Gap - Brisbane Knights
Australia - Queensland Premier League
09:30, Souths United - Wolves FC
Australia - Southern State League
07:30, Western Strikers - Seaford Rangers
07:30, South Adelaide - Adelaide Victory
07:30, Playford City Patriots - White City Woodville
07:30, West Adelaide - Vipers FC
07:30, Fulham United FC - Sturt Lions
07:30, West Torrens Birkalla - Adelaide Hills
Australia - Brisbane Capital League Division One Championship Group
09:00, The Lakes - Western Spirit
Australia - Brisbane Capital League Division One Relegation Group
08:00, New Farm United - North Pine
09:00, Annerley - Ipswich City
Australia - NPL Youth Queensland
08:00, Redlands United U20 - Gold Coast United FC U20
08:00, Brisbane Roar U20 - Gold Coast Knights U20
08:00, Brisbane City U20 - Capalaba Bulldogs U20
Austria - 2. Liga
12:00, BW Linz - Rapid Wien (A)
14:30, SK Austria Klagenfurt - Amstetten
Austria - Regionalliga East
16:30, SV Leobendorf - SV Stripfing
18:00, SC Team Wiener Linien - SC Wiener Viktoria
Austria - Regionalliga Middle
14:30, Ried (A) - SV St. Anna
Austria - Regionalliga West - Tyrol
14:00, WSG Swarovski Tirol II - FC Kitzbuehel
14:00, FC Wacker Innsbruck II - Hall
15:30, Schwaz - Kufstein
16:00, SC Imst - Telfs
Austria - Regionalliga West - Vorarlberg
12:15, Rotenberg - Roefix Roethis
14:00, Hohenems - Austria Lustenau (A)
14:30, FC Wolfurt - Dornbirner SV
16:00, SW Bregenz - FC Lauterach
Azerbaijan - Premier League
11:00, FK Qabala - Sabah FK
13:00, Zira - Sabail
Belarus - Premier League
11:00, Slavia Mozyr - Dynamo Brest
13:00, Belshina Bobruisk - Shakhtyor Soligorsk
Belarus - 1. Division
12:00, Naftan Novopolotsk - Volna
12:15, Khimik Svetlogorsk - Granit Mikashevichi
12:30, Lokomotiv Gomel - FC Smorgon
13:00, Krumkachy Minsk - FC Slonim-2017
14:00, Gomel - FC Oshmyany
Bosnia and Herzegovina - Premier League
14:00, FK Krupa - FK Tuzla City
17:00, Siroki Brijeg - Olimpik Sarajevo
17:00, Zrinjski Mostar - FK Velez Mostar
19:00, Zeljeznicar - Radnik Bijeljina
Bosnia and Herzegovina - 1. Division FBiH
13:30, Posusje - FK Zvijezda
13:30, Capljina - Tosk Tesanj
13:30, Radnik Hadzici - Buducnost
13:30, Igman Konjic - NK Bratstvo
13:30, Rudar Kakanj - Slaven Zivinice
13:30, Gorazde - Orasje
13:30, Travnik - GOSK Gabela
13:30, NK Vis Simm-Bau - Jedinstvo Bihac
Bosnia and Herzegovina - 1. Division RS
14:00, FK Podrinje - Zeljeznicar Banja Luka
14:00, Ljubic Prnjavor - Sutjeska
14:00, FK Jedinstvo Brcko - FK Zvijezda 09
14:00, FK Borac Kozarska Dubica - FK Modrica
14:00, Tekstilac Derventa - Slavija Sarajevo
14:00, FK Leotar - Drina Zvornik
Brazil - Serie C Grp. A
21:00, Imperatriz - Santa Cruz
23:00, Paysandu - Manaus FC
Brazil - Serie D Grp. A1
20:00, Vilhenense - Rio Branco
21:30, Galvez EC - Atletico Acreano
23:00, Fast Clube - Ji-Parana FC
Brazil - Serie D Grp. A2
19:30, Moto Club MA - SE Juventude
23:30, Sao Raimundo RR - Sinop
Brazil - Serie D Grp. A3
19:00, America RN - Globo FC
19:30, Floresta - Guarany de Sobral
20:00, Campinense - Atletico Cajazeirense
Brazil - Serie D Grp. A4
20:00, Vitoria da Conquista - Central SC
Brazil - Serie D Grp. A5
19:00, Vitoria ES - Real Noroeste
20:00, Operario VG - Uniao Rondonopolis
23:00, Aguia Negra - Aparecidense
Brazil - Serie D Grp. A6
21:00, Bahia de Feira - Atletico Alagoinhas
21:00, Gama - Tupynambas
Brazil - Serie D Grp. A7
19:00, Portuguesa RJ - AD Cabofriense
Brazil - Serie D Grp. A8
19:00, Caxias - Joinville
19:00, Pelotas - Sao Luiz
20:00, Marcilio Dias - Atletico Tubarao
Bulgaria - Second Professional League
11:45, Septemvri Sofia - Kariana Erden
13:30, Hebar - Neftochimic Burgas 1962
13:30, Strumska Slava - Minyor Pernik
Chile - Primera Division
15:00, Colo Colo - Deportes Iquique
17:30, Huachipato - O'Higgins
20:00, Curico Unido - Palestino
22:30, Audax Italiano - Everton CD
China - Super League Placement Matches
08:30, Tianjin Teda - Dalian Professional FC
12:35, Shandong Luneng - Hebei CFFC
China - China League Promotion Group
08:00, Taizhou Yuanda - Kunshan FC
China - China League Relegation Group 1
12:35, Guizhou Hengfeng - Beijing BG
China - China League Relegation Group 2
11:00, Suzhou Dongwu - Jiangxi Liansheng
Colombia - Primera A Apertura
21:30, CD Jaguares - Envigado
Colombia - Primera B Apertura
00:00, Bogota FC - Fortaleza FC
02:00, Union Magdalena - Valledupar
Costa Rica - Primera Division Apertura
23:30, Club Sport Herediano - Sporting FC
Costa Rica - Liga de Ascenso Apertura Grp. A
22:00, Municipal Garabito - Guanacasteca
22:00, AD Municipal Liberia - Marineros de Puntarenas
Costa Rica - Liga de Ascenso Apertura Grp. B
22:00, Deportiva Carmelita - Santa Ana
22:00, Juventud Escazucena - Municipal San Ramon
22:00, Cariari - AD Cofutpa
Costa Rica - Liga de Ascenso Apertura Grp. C
22:00, Barrio Mexico - Puerto Golfito
22:00, Futbol Consultants - CS Uruguay
22:00, Turrialba - AD Aserri
Croatia - 2. Division
13:00, Osijek B - Hajduk Split B
14:00, Junak - Bijelo Brdo
Cyprus - 1. Division
15:00, AEL Limassol - Ermis Aradippou
17:30, APOEL Nicosia - Apollon Limassol
Cyprus - 2. Division
13:30, Ypsonas - Omonia Aradippou
13:30, Othellos Athienou - Achyronas Liopetriou
13:30, PO Xylotympou 2006 - E.N.TH.O.I. Lakatamias
13:30, PAEEK - Omonia Psevda
13:30, Onisilos Sotira - AEZ Zakakiou
13:30, Akritas Chlorakas - Digenis Morphou
13:30, Anagennisi Deryneia - Kouris Erimis
13:30, Ayia Napa - ASIL Lysi
Denmark - 1. Division
13:00, Esbjerg fB - Fredericia
15:00, Hobro - Fremad Amager
Denmark - 2. Division Grp. 1
14:00, Brabrand - SfB-Oure FA
14:00, Aarhus Fremad - Jammerbugt FC
14:00, Naesby - Dalum IF
14:00, Frem - VSK Aarhus
14:00, Holbaek B&I - Holstebro Boldklub
15:00, B 93 - FC Sydvest 05
Denmark - 2. Division Grp. 2
13:00, Vanloese IF - AB
13:45, FA 2000 - FC Roskilde
14:00, Skovshoved - KFUM Roskilde
14:00, AB Taarnby - Avarta
15:00, Broenshoej - Hilleroed
Denmark - Ligaen U17
13:00, Broendby U17 - SoenderjyskE U17
14:45, AC Horsens U17 - Vejle U17
15:00, FC Koebenhavn U17 - AaB U17
15:00, OB U17 - Esbjerg U17
15:15, FC Midtjylland U17 - AGF U17
15:30, Silkeborg U17 - Randers Freja U17
Denmark - Ligaen U19
12:30, AC Horsens U19 - Vejle U19
12:30, OB U19 - Esbjerg U19
13:00, FC Midtjylland U19 - AGF U19
13:00, Silkeborg U19 - Randers Freja U19
13:00, Broendby U19 - SoenderjyskE U19
13:00, FC Koebenhavn U19 - AaB U19
DR Congo - Super League
15:30, RCK - J.S. Bazano
15:30, Blessing FC - Motema Pembe
Ecuador - Serie A - Second Stage
01:00, Deportivo Cuenca - El Nacional
19:15, Mushuc Runa - Tecnico Universitario
21:30, Delfin - LDU Portoviejo
Ecuador - Serie B
16:45, Manta - Gualaceo SC
18:00, Santo Domingo - Chacaritas
21:00, Santa Rita - Atletico Porteno
21:00, Nueve de Octubre - Fuerza Amarilla SC
England - National League
16:00, Boreham Wood - Dagenham & Redbridge
16:00, Bromley - Eastleigh
16:00, Dover - Altrincham
16:00, Yeovil Town - Chesterfield
16:00, Stockport County - Weymouth
16:00, Maidenhead United - Solihull Moors
16:00, King's Lynn Town - Woking
16:00, Wrexham - Sutton United
18:20, Hartlepool United - Torquay United
England - National League North
16:00, Gloucester City - Chester FC
16:00, Curzon - Darlington
16:00, Bradford PA - Chorley
16:00, Telford - Alfreton Town
16:00, AFC Fylde - Farsley Celtic AFC
16:00, Guiseley - Brackley Town
16:00, Kidderminster Harriers - Blyth Spartans
16:00, Spennymoor Town FC - Hereford
16:00, Southport - Boston United
England - National League South
16:00, St Albans - Chippenham Town
16:00, Slough Town - Bath City
16:00, Oxford City - Hampton & Richmond
16:00, Maidstone - Concord Rangers
16:00, Hungerford Town - Dorking Wanderers
16:00, Eastbourne Borough - Welling United
16:00, Dulwich Hamlet - Chelmsford
16:00, Dartford - Havant and Waterlooville
16:00, Braintree Town - Hemel Hempstead
16:00, Billericay - Ebbsfleet United
England - FA Trophy Qualification
16:00, Warrington Town - Lancaster City
16:00, St Neots Town - Worksop
16:00, Hyde United - Frickley Athletic
16:00, Corby Town - Hednesford
16:00, Biggleswade Town - Heybridge Swifts
16:00, Moneyfields FC - Kidlington
16:00, Royston Town - Hythe Town
16:00, FC United of Manchester - Marske United
16:00, Leiston - Worthing
16:00, Morpeth Town FC - Whitby
16:00, Dorchester Town - Gosport Borough
16:00, Leatherhead - Potters Bar Town
16:00, Hastings - Ashford Town
16:00, Uxbridge - Hayes & Yeading United
16:00, Hitchin Town - Herne Bay
16:00, Barking - Sittingbourne
16:00, Thame United - Wimborne Town
16:00, Corinthian Casuals - Hendon
16:00, Basford United - Alvechurch
16:00, Evesham United - Leek Town
16:00, Coggeshall Town - Wingate & Finchley
16:00, Aveley - Beaconsfield Town
16:00, Faversham Town - Haringey Borough
16:00, Yate Town - Bideford AFC
16:00, Yaxley - Grantham Town
16:00, Ashton United - Clitheroe
16:00, Weston Super Mare - Larkhall Athletic
16:00, Kings Langley FC - Brightlingsea Regent
16:00, Marlow - Berkhamsted
16:00, Coalville Town - Matlock Town
16:00, Redditch United - Nantwich Town
16:00, Taunton Town - Truro City
16:00, Bishop's Stortford - Brentwood Town
16:00, Stratford Town - Kidsgrove Athletic
16:00, AFC Rushden & Diamonds - Ilkeston FC
16:00, Mickleover Sports - Dereham Town
16:00, Glossop North End - Workington
16:00, Felixstowe & Walton United - Metropolitan Police FC
16:00, Frome Town - Farnborough
16:00, Bowers & Pitsea - Hornchurch
16:00, Bromsgrove Sporting - Coleshill Town
16:00, South Shields - Colne
16:00, Radcliffe - Bamber Bridge
16:00, Rushall Olympic - Barwell FC
16:00, Walton Casuals - Folkestone Invicta
16:00, Scarborough Athletic - Witton Albion
16:00, Lowestoft Town - Lewes
16:00, Tamworth - Banbury United
16:00, Burgess Hill Town - Harrow Borough
16:00, Enfield Town - Ramsgate
16:00, Horsham - Welwyn Garden City
16:00, Whitehawk - Cray Wanderers
16:00, East Thurrock United - Cheshunt
16:00, Peterborough Sports - Gainsborough
16:00, Pickering Town - Runcorn Linnets
16:00, Marine - Stalybridge
16:00, St. Ives Town FC - Stafford Rangers
16:00, Stourbridge - Stamford AFC
16:00, Loughborough Dynamo - Bedford
16:00, Bracknell Town - Cinderford Town
16:00, Needham Market - Three Bridges
16:00, Hartley Wintney - Poole Town FC
16:00, Salisbury - Tiverton
16:00, Highworth Town - Swindon Supermarine
16:00, Atherton Collieries - City of Liverpool
16:00, Newcastle Town - Nuneaton Borough FC
16:00, Bognor Regis Town - Tooting & Mitcham
16:00, Kendal Town - Buxton
16:00, Maldon & Tiptree - Kingstonian
16:00, Merstham - Carshalton Athletic
16:00, Chesham United - Whyteleafe
England - Premier League 2 Division 2
14:00, West Bromwich Albion U23 - Burnley U23
England - Premier League U18
12:00, Southampton U18 - Fulham U18
12:00, Crystal Palace U18 - Reading U18
12:00, Burnley U18 - Leeds United U18
12:00, Arsenal U18 - Norwich City U18
12:00, Brighton & Hove Albion U18 - Leicester City U18
13:30, Middlesbrough U18 - Everton U18
14:00, Liverpool U18 - Newcastle United U18
Estonia - Esiliiga
12:00, Vaendra JK Vaprus - Paernu Jalgpalliklubi
Finland - Ykkonen
15:00, SJK Akatemia - MYPA
15:00, FC KTP - AC Kajaani
15:00, MuSa - FF Jaro
15:00, IF Gnistan - KPV
15:00, EIF - AC Oulu
15:00, MP - VPS
Finland - Kakkonen - Lohko A
13:00, JaePS - Mikkelin Kissat
13:00, EPS - PK-35
13:00, PK Keski-Uusimaa - PEPO Lappeenranta
13:00, FC Reipas - FC Viikingit
13:00, FC Kiffen - NJS
13:00, Kultsu - Honka (A)
Finland - Kakkonen - Lohko B
13:00, Pargas IF - Espoo
13:00, HJS Akatemia - SalPa
13:00, FC Jazz - TPV Tampere
13:00, GrIFK Grankulla - Atlantis
13:00, KaaPo - Pallo-Iirot
Germany - 3. Liga
14:00, 1860 Muenchen - Duisburg
14:00, Hallescher FC - Unterhaching
14:00, KFC Uerdingen - Saarbruecken
14:00, Waldhof Mannheim - Magdeburg
14:00, Dynamo Dresden - Meppen
14:00, SC Verl - FSV Zwickau
Germany - Regionalliga Bayern
14:00, FV Illertissen - Greuther Fuerth II
14:00, Nuernberg II - TSV Aubstadt
14:00, SpVgg Bayreuth - VfB Eichstaett
14:00, Viktoria Aschaffenburg - SV Schalding-Heining
14:00, VfR Garching - SV Heimstetten
Germany - Regionalliga North Group South
14:00, Werder Bremen II - Hannover 96 II
Germany - Regionalliga Northeast
13:30, SV Lichtenberg 47 - Hertha Berlin II
13:30, FC Viktoria 1889 Berlin - Lokomotive Leipzig
13:30, VfB Auerbach - FSV Union Fuerstenwalde
Germany - Regionalliga West
14:00, SV Roedinghausen - Sportfreunde Lotte
14:00, Bergisch Gladbach - FC Koeln II
14:00, SV Straelen - Alemannia Aachen
14:00, VfB Homberg - Wuppertal
14:00, Lippstadt - FC Wegberg-Beeck
14:00, Fortuna Duesseldorf II - RW Ahlen
14:00, Fortuna Koeln - Borussia Dortmund II
14:00, Oberhausen - SC Wiedenbrueck
15:30, Schalke 04 II - RW Essen
Germany - Oberliga Bayern North
14:00, FC Sand - SV Seligenporten
14:00, Ansbach - Wuerzburger
14:00, TSV Grossbardorf - DJK Don Bosco Bamberg
14:30, TSV Abtswind - TSV Karlburg
15:00, DJK Vilzing - SC Eltersdorf
16:00, ATSV Erlangen - FC Viktoria Kahl
16:00, ASV Cham - DJK Ammerthal
18:30, DJK Gebenbach - Eintracht Bamberg
Germany - Oberliga Bayern South
13:30, TSV Schwabmuenchen - TSV Kottern
14:00, TSV Landsberg - Jahn Regensburg II
14:00, FC Pipinsried - TSV 1880 Wasserburg
14:00, TSV Dachau - SV Kirchanschoering
14:00, FC Deisenhofen - TSV Schwaben Augsburg
14:00, Donaustauf - TSV 1861 Noerdlingen
14:00, Tuerkspor Augsburg - FC Ismaning
14:00, SV Pullach - 1860 Muenchen II
17:00, Ingolstadt II - SpVgg Hankofen-Hailing
Germany - Oberliga Bremen
13:00, Bremer SV - Habenhauser FV
15:00, OSC Bremerhaven - Werder Bremen III
Germany - Oberliga Hessen
14:30, KSV Baunatal - TUS Dietkirchen
15:00, FSV Fernwald - SV Rot-Weiss Hadamar
15:00, FC Hanau 93 - SC Hessen Dreieich
15:00, Huenfelder SV - SV Steinbach 1920
15:00, FV Bad Vilbel - SG Barockstadt Fulda Lehnerz
17:00, SV Neuhof - Buchonia Flieden
17:00, FC 1906 Erlensee - FC 1931 Eddersheim
Germany - Oberliga Niedersachsen Hannover/Braunschweig
14:00, SV Ramlingen-Ehlershausen - MTV Wolfenbuettel
Germany - Oberliga Niedersachsen Weser-Ems/Luneburg
13:00, TB Uphusen - Blau-Weiss Lohne
13:30, Rotenburger SV - MTV Eintracht Celle
14:00, Kickers Emden - Spelle-Venhaus
Germany - Oberliga NOFV-Nord
13:00, SpVg BW 90 Berlin - Hansa Rostock II
14:00, Rostocker FC 1895 - TSG Neustrelitz
14:00, Staaken - FC Strausberg
Germany - Oberliga NOFV-Sud
13:30, VfB Krieschow - Ludwigsfelder FC
13:30, BW Zorbau - FC Oberlausitz Neugersdorf
13:30, FC International Leipzig - Plauen
13:30, Union Sandersdorf - FC An der Fahner Hoehe
13:30, Carl Zeiss Jena II - FC Eilenburg
Guatemala - Liga Nacional Apertura
18:00, Comunicaciones FC - Deportivo Malacateco
20:05, Iztapa - Santa Lucia Cotzumalguapa
22:30, Coban Imperial - Guastatoya
Iceland - 1. Deild
15:00, Keflavik - Grindavik
Iraq - Premier League
12:00, Alsinaat Alkahrabaiya - Al Talaba
14:15, Erbil - Zakho
17:00, Naft Al Junoob - Al Quwa Al Jawiya
Italy - Serie D Grp. A
15:00, Sanremese - Derthona
15:00, ASD Imperia - ASD Calcio Chieri 1955
Italy - Serie D Grp. C
14:30, Trento - Union Feltre
14:30, Ambrosiana - Mestre
14:30, Cjarlins Muzane - Luparense
14:30, Cartigliano - Adriese
Italy - Campionato Primavera 1
13:00, Sassuolo Primavera - Inter Primavera
14:30, Sampdoria Primavera - SPAL 2013 Primavera
Japan - J. League 3
05:00, Gainare Tottori - Cerezo Osaka U23
05:00, Blaublitz Akita - Vanraure Hachinohe
05:00, YSCC - Grulla Morioka
07:00, Nagano Parceiro - Kataller Toyama
07:00, FC Gifu - SC Sagamihara
07:00, Kagoshima United - Imabari FC
11:00, Roasso Kumamoto - Azul Claro Numazu
Jordan - Premier League
14:00, Ramtha SC - Al-Sareeh
16:30, Al-Wehdat - Al-Faisaly
Kazakhstan - Premier League
09:00, Okzhetpes Kokshetau - Taraz
12:00, FC Kyzylzhar Petropavlovsk - Zhetysu Taldykorgan
Lebanon - Premier League
12:30, Salam Zgharta - Al Akhaa Al Ahli
12:30, Al-Nejmeh - Bourj FC
12:30, Shabab Al-Ghazieh - Al-Ahed
Lithuania - A Lyga
16:00, FK Kauno Zalgiris - Riteriai
16:00, FK Panevezys - Banga Gargzdai
Lithuania - 1. Division Promotion Group
12:00, Nevezis - Lietava Jonava
12:00, Dziugas Telsiai - Dainava Alytus
12:00, Hegelmann Litauen - FA Siauliai
12:00, FK Panevezys B - Vilnius Vytis
Luxembourg - National Division
17:30, CS Fola Esch - FC Victoria Rosport
18:00, Racing FC Union Luxembourg - AS Jeunesse Esch
18:00, Una Strassen - FC Differdange 03
18:00, F91 Dudelange - FC Rodange 91
18:00, RM Hamm Benfica - US Hostert
18:00, Union Titus Petange - FC Etzella Ettelbruck
18:00, FC Progres Niederkorn - US Mondorf les Bains
18:00, FC Wiltz 71 - Swift Hesperange
North Macedonia - Prva Liga
13:30, Rabotnicki - Shkupi
North Macedonia - Vtora Liga East
14:30, GFK Tikves Kavadarci - Plachkovica
14:30, FK Bregalnica Stip - FK Sasa
14:30, FK Sloga 1934 Vinica - FK Rosoman 83
14:30, FK Pehchevo - Pobeda
14:30, Osogovo - Kozhuf Gevgjelija
North Macedonia - Vtora Liga West
14:30, Vlazrimi 77 - FK Skopje
14:30, Vardari Forino - Drita
14:30, Kadino - Veleshta
14:30, Ohrid - KF Gostivari
14:30, Korab - Teteks
Malaysia - Super Liga
14:00, Sabah FA - UiTM
Malaysia - Premier League
10:00, Kuala Lumpur FA - Kuching FA
Malta - Premier League
14:00, Tarxien Rainbows - Gudja United
14:00, Floriana - Birkirkara
18:15, Hamrun Spartans - Gzira United
Malta - Challenge League
14:00, St. George's FC - Marsaxlokk FC
18:15, Vittoriosa Stars - Mqabba
Mexico - Liga Premier - Serie A Grp. 1
23:00, Atletico Saltillo Soccer - Gavilanes FC Matamoros
Mexico - Liga Premier - Serie A Grp. 2
22:00, Club Canoneros Marina - Pioneros de Cancun
22:00, Irapuato - Cafetaleros de Chiapas II
Moldova - National Division
13:00, Dinamo-Auto - FC Milsami Orhei
16:00, Speranta - Codru
Montenegro - 1. CFL
20:00, Zeta - Jezero
20:00, Decic Tuzi - FK Iskra
20:00, Sutjeska - Buducnost Podgorica
20:00, FK Podgorica - Petrovac
20:00, OFK Titograd - Rudar Pljevlja
Montenegro - 2. Division
17:00, FK Drezga - Ibar
17:00, Mornar - Igalo
17:00, FK Bokelj - FK Arsenal Tivat
17:00, Berane - Kom
17:00, Grbalj Radanovici - Jedinstvo BP
Norway - 2. Divisjon Avd. 1 Promotion Group
13:00, Kvik Halden - Fredrikstad
16:00, Alta - Skeid
Norway - 2. Divisjon Avd. 2 Promotion Group
14:00, Sotra Sportsklubb - Vard Haugesund
18:00, Arendal Fotball - Flekkeroey
Paraguay - Division Profesional - Clausura
00:00, Nacional - 12 de Octubre
22:15, General Diaz - Luqueno
Peru - Liga 1 - Clausura - Group A
17:00, Cienciano - CD UT Cajamarca
19:15, Universidad San Martin - Binacional
21:30, Alianza Universidad - Universitario de Deportes
Peru - Liga 2
21:00, Union Comercio - Comerciantes Unidos
21:00, Santa Rosa de Andahuaylas - Alianza Atletico
21:00, Santos - Juan Aurich
21:00, Pirata FC - Deportivo Coopsol
21:00, Sport Chavelines Juniors - Union Huaral
Portugal - Campeonato de Portugal Grp. A
15:00, Merelinense - Braga B
Portugal - Campeonato de Portugal Grp. B
16:00, Vitoria de Guimaraes B - ARS Martinho
Portugal - Campeonato de Portugal Grp. C
17:00, Maritimo B - Amarante FC
Portugal - Campeonato de Portugal Grp. G
15:00, Oriental - Sporting Ideal
16:00, Fontinhas - Real SC
Portugal - Campeonato de Portugal Grp. H
17:00, Esperanca de Lagos - Juventude Evora
Romania - Liga II
10:00, CSM Resita - Concordia Chiajna
10:00, Ripensia Timisoara - Turris-Oltul
10:00, Miercurea Ciuc - Pandurii
10:00, FC Dunarea Calarasi - FC Metaloglobus Bucuresti
10:00, Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Unirea Slobozia
10:00, CSM Slatina - Gloria Buzau
10:00, ACS Fotbal Comuna Recea - ASU Politehnica Timisoara
Russia - PFL Grp. 1
12:00, Biolog Novokubansk - Mashuk-KMV
12:00, FC Kuban-Holding - Druzhba
12:00, Anzhi Makhachkala - PFC Kuban
13:00, Spartak Nalchik - Inter Cherkessk
13:30, Chernomorets Novorossiysk - Tuapse
16:00, Dinamo Stavropol - FK Makhachkala
Russia - PFL Grp. 4
09:00, Ural II - Lada Dimitrovgrad
10:00, Tyumen - NoSta
11:00, FC Chelyabinsk - Lada Togliatti
12:00, FC Orenburg II - Zvezda Perm
14:00, Volna Nizhny Novgorod - KamAZ
15:00, Volga Ulyanovsk - Zenit Izhevsk
Saudi Arabia - Premier League
15:50, Al Hilal - Damac FC
16:15, Abha - Al-Ettifaq
17:50, Al Ittihad - Al Ahli
Scotland - League Two
16:00, Stranraer - Queen's Park
16:00, Stirling Albion - Annan Athletic
16:00, Edinburgh City - Elgin City
16:00, Cowdenbeath - Stenhousemuir
16:00, Albion Rovers - Brechin City
Scotland - Lowland League
15:00, Vale of Leithen - East Stirlingshire
16:00, Dalbeattie Star - Bo'ness United
16:00, Civil Service Strollers - Stirling University FC
16:00, Caledonian Braves - Kelty Hearts
16:00, BSC Glasgow - Berwick Rangers
16:00, Bonnyrigg Rose Athletic - Cumbernauld Colts
16:00, East Kilbride - Spartans FC
16:00, Edinburgh University - Gretna FC 2008
Serbia - Prva Liga
13:30, FK Dubocica - Sloga Kraljevo
13:30, Loznica - FK Radnicki 1923
13:30, FK Zemun - Zarkovo
13:30, Borac Cacak - Dinamo Vranje
South Africa - MTN8
14:00, Orlando Pirates - Kaizer Chiefs
South Korea - K-League 1
07:00, Seongnam FC - Busan I'Park
07:00, FC Seoul - Incheon United
07:00, Gangwon FC - Suwon Bluewings
South Korea - K-League 2
05:30, Suwon FC - Gyeongnam FC
08:00, Bucheon FC 1995 - Chungnam Asan FC
South Korea - K3 League Championship Group
06:00, Gimhae - Gimpo Citizen
06:00, Gyeongju H & N - Mokpo City
06:00, Gangneung City - Daejeon Korail
06:00, Hwaseong - Busan Transport Corp
South Korea - K3 League Relegation Group
06:00, Pyeongtaek Citizen - Cheongju FC
06:00, Changwon City - Jeonju Citizen
06:00, Cheonan City - Yangju Citizens
06:00, Chuncheon FC - Gyeongju Citizen FC
Sweden - Ettan Norra
13:00, Sollentuna FK - Oerebro Syrianska IF
15:00, Gefle - Vasalunds IF
16:00, Karlslunds IF HFK - IFK Berga
Sweden - Ettan Soedra
13:00, Assyriska IK - FC Trollhaettan
13:00, Lunds BK - IFK Vaernamo
14:00, Tvaaaakers IF - Motala AIF FK
14:00, Oskarshamns AIK - Lindome GIF
15:00, FC Linkoeping City - Qviding FIF
15:00, Utsiktens BK - Torns IF
15:00, Skoevde AIK - Eskilsminne IF
Switzerland - Challenge League
17:30, Chiasso - Wil
19:00, Schaffhausen - Kriens
Switzerland - Promotion League
15:00, Black Stars - Etoile Carouge
15:00, Breitenrain - Bavois
15:30, Basel II - Yverdon
16:00, Cham - FC Zuerich II
16:00, FC Rapperswil-Jona - FC Muensingen
16:00, FC Koeniz - SC YF Juventus Zuerich
17:45, Bellinzona - SC Bruehl
Switzerland - 1. Liga Grp. 1
16:00, Team Vaud U21 - Lancy FC
17:00, Naters - Olympique de Geneve
17:00, La Chaux-de-Fonds - Martigny
17:00, FC Azzurri 90 - FC Vevey United
17:00, Terre Sainte - Echallens
18:00, Chenois - Bulle
Switzerland - 1. Liga Grp. 2
16:00, Zug - Grasshopper II
16:00, FC Schoetz - Luzern II
17:00, Muttenz - FC Bassecourt
17:00, Buochs - SC Goldau
18:30, Biel/Bienne - Solothurn
Switzerland - 1. Liga Grp. 3
15:00, Eschen/Mauren - Paradiso
16:00, Linth - St. Gallen II
16:00, FC Gossau - FC Wettswil-Bonstetten
16:00, Hongg - Red Star Zuerich
16:00, Winterthur II - FC Balzers
17:00, FC Thalwil - Tuggen
Syria - Premier League
13:00, Al-Shorta - Al-Wahda
Tanzania - Premier League
15:00, Simba SC - Mwadui
15:00, Namungo FC - Dodoma Jiji FC
15:00, Tanzania Prisons - Polisi Tanzania FC
Thailand - Thai League
11:00, Chiangrai United - BG Pathum United
12:00, Buriram United - Muang Thong United
12:00, Rayong FC - Trat FC
12:30, Bangkok United - Port FC
Thailand - Thai League 2
12:00, Kasetsart - Ranong FC
12:00, Chainat FC - MOF Customs United
13:00, Sisaket FC - Nakhon Pathom
13:00, Siam Navy FC - Phrae United
13:00, Uthai Thani FC - Ayutthaya United FC
Turkey - 2. Lig - Red Group
11:00, Kirsehir Belediyespor - Van Spor Kulubu
11:00, Pendikspor - Tarsus Idman Yurdu
11:00, Sivas Belediye Spor - Turgutluspor
11:00, Mamak FK - Kirklarelispor
11:00, Karacabey Belediye Spor - Sakaryaspor
11:00, Elazigspor - Eyupspor
11:00, Belediyesi Bodrumspor - Pazarspor
11:00, Bayburt Ozel Idarespor - 1922 Konyaspor
11:00, Serik Belediyespor - Kastamonuspor 1966
11:00, Karabukspor - Etimesgut Belediyespor
Turkey - 2. Lig - White Group
11:00, Hacettepe Spor Kulubu - Hekimoglu Trabzon
11:00, Zonguldak Komurspor - 24 Erzincanspor
11:00, Manisa Futbol Kulubu - Sancaktepe FK
11:00, Usakspor - Sanliurfaspor
11:00, Gumushanespor - Kahramanmarasspor
11:00, Corum FK - Ankara Demirspor
11:00, Sariyer - Amed Sportif
17:00, Afjet Afyonspor - Nigde Anadolu FK
17:00, Kocaelispor - Ergene Velimese Spor
Turkey - 3. Lig Grp. 3
11:00, Esenler Erokspor - Osmaniyespor
Turkey - 3. Lig Grp. 4
11:00, 52 Orduspor - Bayrampasa
11:00, Sultanbeyli Belediyespor - Siirt Il Ozel Idaresispor
11:00, Kestelspor - Bursa Yildirim Spor
11:00, Duzcespor - Karakopru Belediyespor
11:00, 68 Aksaray Belediyespor - Adiyamanspor
11:00, Bergama Belediyespor - Kozan Spor FK
11:00, Modafen FK - Muglaspor
11:00, 1954 Kelkit Belediyespor - Silivrispor
Turkmenistan - Yokary Liga
11:00, Merw - Altyn Asyr
12:00, FC Energetik - Kopetdag Asgabat
12:00, Nebitci - Ahal
12:00, FC Asgabat - Sagadam
Ukraine - 1. Division
12:30, Polissya Zhytomyr - VPK-Ahro Shevchenkivka
13:00, Krystal Kherson - Veres Rivne
13:00, Ahrobiznes Volochysk - FC Prykarpattia 1981
13:00, Nyva Ternopil - FC Kremin Kremenchuk
14:00, Alians - FC Hirnyk-Sport
15:00, Volyn - FC Avanhard Kramatorsk
16:00, Metalist 1925 - Obolon-Brovar
16:00, Chornomorets Odessa - MFK Mykolaiv
Uruguay - Primera Division Intermedio
22:00, Cerro - Club Atletico Progreso
22:00, Montevideo City Torque - Montevideo Wanderers
22:00, Plaza Colonia - Liverpool FC
22:00, Rentistas - Cerro Largo
22:00, Boston River - River Plate
22:00, Club Atletico Penarol - Deportivo Maldonado
22:00, Danubio - Fenix
23:00, Deportivo Maldonado - Nacional
Uruguay - Segunda Division
20:00, Rocha FC - Rampla Juniors
Uzbekistan - Superliga
13:00, Nasaf Qarshi - Kokand 1912
Venezuela - Primera Division Group A
22:00, Mineros De Guayana - Estudiantes Merida
Venezuela - Primera Division Group B
01:00, Aragua FC - Portuguesa FC
Vietnam - V-League Relegation Group
11:00, Hai Phong - QNK Quang Nam
11:00, Song Lam Nghe An - Nam Dinh
11:00, Da Nang - FLC Thanh Hoa
Zambia - Super League
14:00, Power Dynamos - Young Green Eagles
14:00, Kitwe United - Prison Leopards
14:00, Buildcon - Lusaka Dynamos
14:00, Green Buffaloes - Red Arrows
14:00, NAPSA Stars FC - Zesco United
14:00, Zanaco - Indeni FC
14:00, Forest Rangers - Nkana FC
14:00, Kabwe Warriors - Green Eagles
14:00, Lumwana Radiants - Nkwazi
Denmark - Kvindeligaen
14:00, Fortuna Hjoerring - Broendby IF
14:00, AGF - AaB
Denmark - 1. Division Promotion Playoff Grp. 1
12:00, Sundby - Herlufsholm
12:00, Naesby BK - B 93
Denmark - 1. Division Promotion Playoff Grp. 2
13:30, Vildbjerg - Odense Q
Denmark - 1. Division Relegation Playoff Grp. 1
15:00, Fredensborg BI - Oesterbro IF
Denmark - 1. Division Relegation Playoff Grp. 2
14:00, Aalborg Freja - Varde
France - Division 1
14:30, Bordeaux - Dijon Foot
14:30, ASJ Soyaux - GPSO 92 Issy
14:30, Paris FC - Reims
14:30, Guingamp - Le Havre
21:00, Montpellier - Olympique Lyonnais
Japan - Nadeshiko League 1
05:00, Nojima Stella - Albirex Niigata Ladies
06:00, JEF Ladies - NTV Tokyo Verdy Beleza
Mexico - Liga MX Apertura
17:00, Mazatlan FC - Cruz Azul
19:00, Toluca - Atlas
Norway - Toppserien
13:00, Klepp - Arna-Bjoernar
13:00, Roea - Lyn Fotball
14:00, Sandviken - Kolbotn
Norway - 1. Division
13:00, Amazon Grimstad - Fart
15:00, Stabaek - KIL/Hemne
Spain - Primera Division
12:00, Real Betis Femenino - Barcelona
12:00, Espanyol - Eibar
13:00, Deportivo La Coruna - Santa Teresa
13:30, Madrid Femenino - Real Sociedad
16:00, Valencia - Athletic Bilbao
Sweden - Damallsvenskan
13:00, KIF Oerebro - Umeaa IK
Bu gün | Canlı | Sabah | Sabah
Baş Sehife
MobTop.az