Beyaz logo
Pulsuz Yüklemeler Dünyası...
    
Salam, Qonaq!

Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 8 in /home/azmaster/domains/azmaster.ws/public_html/fnc.php on line 464
 Canlı Futbol Neticeleri
Bu gün | Canlı | Dünən | Sabah
Sabah
Argentina - Superliga
01:05, Godoy Cruz - Independiente
16:05, Colon - Defensa y Justicia
19:05, Olimpo - Gimnasia LP
21:05, Rosario Central - Banfield
23:05, River Plate - Argentinos Juniors
Argentina - Primera B Nacional
20:00, Flandria - Agropecuario
20:30, All Boys - Santamarina
21:00, Boca Unidos - Gimnasia Jujuy
21:00, Guillermo Brown - Juventud Unida Gualeguaychu
21:30, Club Atletico Mitre - Sportivo Estudiantes
Argentina - Federal A Zona 1
20:30, Deportivo Roca - Deportivo Madryn
21:00, Independiente de Neuquen - CA Alvarado
21:00, Ferro Carril Oeste General Pico - Club Cipolletti
21:00, Club Rivadavia - Sansinena BB
Argentina - Federal A Zona 2
21:00, Gutierrez SC - San Lorenzo de Alem
21:00, Desamparados - Union Aconquija
21:30, Union Villa Krause - Juventud Unida Universitario
21:30, Gimnasia Mendoza - Deportivo Maipu
21:30, Huracan Las Heras - Estudiantes de Rio Cuarto
Argentina - Federal A Zona 3
00:00, Sportivo Las Parejas - Central Cordoba de Santiago
01:30, Atletico Parana - Gimnasia y Esgrima de Concepcion
20:00, Defensores de Pronunciamiento - Sportivo Belgrano
20:30, Douglas Haig - CD Libertad
21:00, Union de Sunchales - Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
Argentina - Federal A Zona 4
21:00, Altos Hornos Zapla - Gimnasia y Tiro
21:30, Juventud Antoniana - Sportivo Patria
22:00, Sarmiento de Resistencia - Guarani Antonio Franco
22:30, Crucero del Norte - CA Chaco For Ever
Argentina - Primera B Metropolitana
18:30, Almirante Brown - Deportivo Espanol
20:30, Club Atletico Estudiantes - Colegiales
Austria - Bundesliga
16:30, Salzburg - Austria Wien
Azerbaijan - Premier League
16:00, FK Qabala - FK Neftchi
Belarus - Premier League
14:00, Slavia Mozyr - Krumkachy Minsk
15:00, FC Minsk - FK Vitebsk
16:00, FK Gorodeya - Naftan Novopolotsk
17:00, Neman Grodno - Torpedo Zhodino
Belgium - First Division A
14:30, Gent - Zulte-Waregem
18:00, Sporting Charleroi - Club Brugge
20:00, Standard Liege - Lokeren
Belgium - First Division B 1st Stage
16:00, Oud-Heverlee - KFCO Beerschot-Wilrijk
20:00, Westerlo - Roeselare
Bolivia - Primera Division - Clausura Adecuacion
21:00, The Strongest - Bolivar
23:15, San Jose - Real Potosi
Bosnia-Herzegovina - Premier League
15:30, FK Krupa - Borac Banja Luka
16:00, Siroki Brijeg - Vitez
Brazil - Serie A
00:00, Flamengo - Avai FC
02:00, Santos FC - Atletico PR
16:00, Sao Paulo - Corinthians
21:00, Fluminense - Palmeiras
21:00, Coritiba - Botafogo RJ
21:00, Atletico GO - Cruzeiro
21:00, Chapecoense AF - Ponte Preta
Brazil - Serie B
00:00, Ceara - Brasil de Pelotas
Bulgaria - First Professional League
16:30, Botev Plovdiv - Lokomotiv Plovdiv
19:00, Septemvri Sofia - Ludogorets Razgrad
International - CAF Champions League Final Stage
19:30, Etoile du Sahel - Al Ahli Tripoli
Chile - Primera Division Torneo de Transicion
01:30, Universidad de Concepcion - Curico Unido
17:00, O'Higgins - Palestino
20:30, Deportes Temuco - Universidad Catolica
23:00, Santiago Wanderers - Audax Italiano
China - Super League
09:30, Changchun Yatai - Hebei CFFC
13:35, Henan Jianye - Shandong Luneng
China - China League
13:00, Xinjiang Tianshan - Meizhou Hakka
13:35, Beijing Renhe - Shenzhen FC
Colombia - Primera A Clausura
01:00, Bucaramanga - Santa Fe
01:00, Patriotas - Atletico Junior
03:00, Once Caldas - America de Cali
22:15, Atletico Huila - Alianza Petrolera
Costa Rica - Primera Division Apertura
04:00, Club Sport Herediano - Deportiva Carmelita
19:00, Grecia - C.S. Cartagines
19:00, Santos de Guapiles - Deportivo Saprissa
19:00, Universidad de Costa Rica - Guadalupe FC
21:30, Limon - LD Alajuelense
22:30, AD Municipal Liberia - Municipal Perez Zeledon
Croatia - 1. Division
17:00, NK Istra 1961 - Dinamo Zagreb
19:00, Hajduk Split - NK Lokomotiva
Cyprus - 1. Division
17:00, Olympiakos Nicosia - Pafos FC
17:00, Ermis Aradippou - Ethnikos Achnas
Czech Republic - 1. Division
17:00, Karvina - FC Zbrojovka Brno
17:00, Vysocina Jihlava - Banik Ostrava
18:00, Sparta Prague - Teplice
Czech Republic - FNL
15:00, Sokolov - SK Dynamo Ceske Budejovice
19:30, Znojmo - FK MAS Taborsko
Denmark - 3F Ligaen
13:00, Broendby - Varde
Denmark - Superligaen
14:00, AaB - Lyngby
16:00, OB - Randers FC
18:00, Hobro - Broendby IF
Denmark - 1. Division
13:00, Esbjerg fB - HB Koege
13:00, Viborg - FC Roskilde
13:00, Vendsyssel FF - Nykoebing FC
13:00, Fredericia - Brabrand
13:00, Thisted - Vejle Boldklub
13:00, Fremad Amager - Skive
Denmark - 2. Division Grp. 1
13:00, Naestved - Hvidovre
Denmark - 2. Division Grp. 2
13:00, Avarta - HIK
Ecuador - Serie A - Clausura
01:00, Guayaquil City - CSD Macara
19:00, El Nacional - Fuerza Amarilla SC
19:00, Deportivo Cuenca - Emelec
El Salvador - Primera Division - Apertura
02:30, CD Chalatenango - CD Audaz
02:30, CD Sonsonate - Municipal Limeno
23:00, CD FAS - CD Dragon
23:00, Firpo - Isidro Metapan
23:00, CD Aguila - Alianza FC
England - Premier League
17:00, Brighton & Hove Albion - Newcastle United
England - WSL
13:30, Chelsea Ladies - Bristol City WFC
15:00, Arsenal - Birmingham City
15:00, Yeovil Town - Manchester City
15:00, Reading FC - Sunderland
England - Championship
14:15, Sheffield Wednesday - Sheffield United
England - National League North
16:00, FC United of Manchester - Tamworth
Macedonia - Prva Liga
15:30, FK Sileks - Pobeda
15:30, Rabotnicki - FC Academy Pandev
15:30, FK Skopje - KF Shkendija
15:30, Pelister - FK Vardar Skopje
Finland - Veikkausliiga
14:00, PS Kemi - VPS
17:30, FC Lahti - RoPS
17:30, KuPS - HIFK
Finland - Ykkonen
16:00, EIF - IF Gnistan
France - Division 1
15:00, Fleury Merogis U.S - Bordeaux
15:00, Paris SG - Lille
15:00, Marseille - Montpellier
15:00, Albi - ASJ Soyaux
15:00, Olympique Lyonnais - Paris FC
France - Ligue 1
15:00, Saint-Etienne - Rennes
17:00, Strasbourg - Nantes
21:00, Marseille - Toulouse
Georgia - Erovnuli Liga
18:30, Torpedo Kutaisi - Dinamo Tbilisi
Germany - 1. Bundesliga
15:30, Hannover 96 - FC Cologne
18:00, Bayer Leverkusen - Hamburger SV
Germany - Bundesliga
11:00, Frankfurt - SC Sand
14:00, VfL Wolfsburg - FF USV Jena
14:00, SC Freiburg - Turbine Potsdam
14:00, Werder Bremen - MSV Duisburg
14:00, Bayern Munich - FC Cologne
14:00, SGS Essen - TSG 1899 Hoffenheim
Germany - 2. Bundesliga
13:30, Darmstadt - Dynamo Dresden
13:30, Greuther Fuerth - Nuernberg
13:30, Bochum - Ingolstadt
Germany - 3. Liga
14:00, Aalen - Magdeburg
14:00, Karlsruher SC - RW Erfurt
Germany - Regionalliga North
14:00, Eintracht Norderstedt - Eintracht Braunschweig II
15:00, FC Germania Egestorf-Langreder - Altonaer FC 93
15:00, SSV Jeddeloh - Oldenburg
Germany - Regionalliga Northeast
13:30, Germania Halberstadt - VfB Auerbach
13:30, ZFC Meuselwitz - BSG Chemie Leipzig
13:30, FSV Union Fuerstenwalde - FC Viktoria 1889 Berlin
Germany - Regionalliga Southwest
14:00, VfB Stuttgart II - Wormatia Worms
14:00, Hoffenheim II - Stuttgarter Kickers
Germany - Regionalliga West
15:00, Alemannia Aachen - Wuppertal
Greece - Super League
15:00, PAOK Thessaloniki FC - PAS Giannina
17:15, AOK Kerkyra - Levadiakos
17:15, Panionios - AE Larissa
19:30, AEK Athens - Olympiacos
Guatemala - Liga Nacional Apertura
01:00, CSD Comunicaciones - Deportivo Marquense
19:00, Sanarate - Guastatoya
20:00, CD Suchitepequez - CSD Municipal
20:00, Deportivo Malacateco - Antigua Guatemala
20:00, Club Xelaju - Siquinala
23:30, Coban Imperial - Deportivo Petapa
Honduras - Liga Nacional - Apertura
00:00, Lobos UPNFM - CD Marathon
03:00, Real Espana - Honduras Progreso
23:00, Platense FC - CD Motagua
23:00, CD Vida - Juticalpa
Iceland - Urvalsdeild
16:00, Vikingur Reykjavik - IA Akranes
16:00, KA Akureyri - Grindavik
16:00, Vikingur Olafsvik - FH Hafnarfjordur
16:00, Fjoelnir - KR Reykjavik
16:00, Stjarnan - Valur
16:00, Breidablik - IBV Vestmannaeyjar
Indonesia - Liga 1
10:00, Persib Bandung - Bhayangkara FC
13:30, Arema - Persija Jakarta
Israel - Ligat HaAl
18:00, Maccabi Petach Tikva - Bnei Sakhnin
20:00, Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa
Italy - Serie A
12:30, Sampdoria - AC Milan
15:00, Cagliari - ChievoVerona
15:00, Crotone - Benevento
15:00, Hellas Verona - Lazio
15:00, Inter - Genoa
18:00, Sassuolo - Bologna
20:45, Fiorentina - Atalanta
Italy - Serie B
17:30, Cesena - Ascoli Picchio FC 1898
Italy - Serie C Grp. A
16:30, Cuneo - Pisa
16:30, Monza - Carrarese
16:30, Olbia - Pontedera
16:30, Piacenza - Arzachena
16:30, Robur Siena - Alessandria
16:30, Viterbese - Giana Erminio
20:30, Livorno - Pistoiese
20:30, Prato - US Gavorrano
Italy - Serie C Grp. B
14:30, Pordenone Calcio - Teramo
14:30, Mestre - Triestina
14:30, AlbinoLeffe - Gubbio
14:30, Sudtirol - Bassano Virtus
14:30, Vicenza - FeralpiSalo
16:30, Sambenedettese - Calcio Padova
18:30, Renate - Reggiana
18:30, Santarcangelo - Fermana
Japan - J. League 2
06:00, Mito Hollyhock - Thespakusatsu Gunma
07:00, Matsumoto Yamaga - Renofa Yamaguchi
07:00, FC Gifu - Avispa Fukuoka
08:00, Montedio Yamagata - Roasso Kumamoto
08:00, Zweigen Kanazawa - Oita Trinita
09:00, Ehime FC - Yokohama FC
10:00, Nagoya Grampus Eight - Tokyo Verdy
12:00, V-Varen Nagasaki - JEF United Chiba
Kazakhstan - Premier League
11:00, Kairat Almaty - Tobol Kostanay
11:30, Okzhetpes Kokshetau - Atyrau
13:00, Aktobe - Kaisar Kyzylorda
14:00, Akzhaiyk Uralsk - Shakhter Karagandy
15:00, Ordabasy Shymkent - Irtysh Pavlodar
Latvia - Virsliga
13:00, FK Spartaks - FS Metta/LU
15:00, Ventspils - Riga FC
Moldova - National Division
15:30, FC Milsami Orhei - FC Zaria
15:30, Speranta - FC Spicul Chiscareni
Morocco - Botola Pro
17:00, Chabab Rif Al Hoceima - Chabab Atlas Khenifra
17:00, Racing de Casablanca - Hassania Agadir
19:00, OCK Khouribga - Ittihad Tanger
21:00, Difaa El Jadida - Rapide Club Oued Zem
Netherlands - Eredivisie
12:30, FC Utrecht - PSV Eindhoven
14:30, Ajax - Vitesse
14:30, VVV-Venlo - PEC Zwolle
14:30, FC Groningen - FC Twente
16:45, AZ Alkmaar - Excelsior
Norway - Eliteserien
18:00, Aalesund - Sogndal
18:00, Kristiansund BK - Stabaek
18:00, Lillestroem - Rosenborg
18:00, Molde - Sandefjord
18:00, Stroemsgodset - Tromsoe
20:00, Vaalerenga - Brann
Norway - Toppserien
15:00, Roea - Grand Bodoe
Norway - 1. Divisjon
15:00, Elverum - Arendal Fotball
15:00, Floroe - Ranheim
15:00, Start - Levanger
15:00, Tromsdalen - Jerv
18:00, Kongsvinger - Fredrikstad
18:00, Mjoendalen - Aasane
18:00, Sandnes - Stroemmen
Paraguay - Division Profesional - Clausura
00:00, Libertad - Olimpia
02:10, Deportivo Capiata - Sol de America
Peru - Primera Division - Clausura
03:00, Deportivo Municipal - Universitario de Deportes
18:15, Sport Huancayo - Union Comercio
20:15, Real Garcilaso - Sport Rosario
22:30, Alianza Lima - Sporting Cristal
Poland - Ekstraklasa
15:30, Zaglebie Lubin - Sandecja Nowy Sacz
18:00, Jagiellonia Bialystok - Legia Warszawa
Poland - 1. Division
16:00, Pogon Siedlce - Ruch Chorzow
Poland - 2. Division
16:00, Gwardia Koszalin - KS Legionovia Legionowo
Portugal - Primeira Liga
17:00, Vitoria de Guimaraes - Maritimo
17:00, Feirense - Belenenses
19:00, Tondela - Braga
21:15, Aves - Rio Ave
Romania - Liga I
14:00, Juventus Bucuresti - Gaz Metan Medias
16:30, CSMS Iasi - ACS Poli Timisoara
19:30, FC FCSB - Dinamo Bucuresti
Russia - Premier League
13:00, Ural - Tosno
15:30, FC Rostov - Lokomotiv Moscow
15:30, FC Ufa - Arsenal Tula
18:00, FC Krasnodar - Zenit St. Petersburg
Russia - National Football League
10:00, Luch Energiya Vladivostok - Fakel
12:00, Sibir Novosibirsk - Dinamo St Petersburg
12:00, FC Yenisey Krasnoyarsk - Krylya Sovetov Samara
13:00, FC Rotor Volgograd - Kuban Krasnodar
14:00, Tyumen - Avangard Kursk
14:00, FC Orenburg - Shinnik Yaroslavl
14:00, FC Tambov - FC Volgar
15:00, Spartak Moscow II - Khimki
16:00, Zenit St. Petersburg II - Olimpiec Nizhny
17:00, Baltika - Tom Tomsk
Russia - PFL Zone Center
13:00, Metalurg Lypetsk - FC Rotor Volgograd II
Russia - PFL Zone South
17:00, Armavir FC - Dinamo Stavropol
Russia - PFL Zone Ural-Povolzhye
12:00, FC Chelyabinsk - NoSta
14:00, Mordovya - Akademiya Togliati
14:00, Dinamo Kirov - KamAZ
15:00, Lada Togliati - Zenit Izhevsk
15:00, Mordovya - Krylya Sovetov Samara II
16:00, Volga Ulyanovsk - Anzhi-Junior Zelenodolsk
Scotland - Premiership
13:15, Motherwell - Aberdeen
Scotland - Championship
17:10, St. Mirren - Queen of South
Serbia - Super Liga
15:00, FK Zemun - FK Spartak Subotica
17:00, FK Crvena Zvezda - Vojvodina
19:00, Napredak - Macva Sabac
19:00, Mladost Lucani - Vozdovac
19:00, Radnicki Nis - Javor
19:00, Rad Beograd - Partizan Beograd
19:00, Cukaricki - Borac Cacak
19:00, FK Radnik Surdulica - Backa Backa Palanka
Slovakia - Super Liga
19:00, Zemplin Michalovce - DAC 1904 Dunajska Streda
19:00, Tatran Presov - Trencin
19:00, Zilina - Slovan Bratislava
Slovenia - Prva Liga
18:45, Domzale - Rudar Velenje
South Africa - Premier Soccer League
15:00, Chippa United - Bloemfontein Celtic
South Korea - K. League Classic
08:10, FC Seoul - Pohang Steelers
11:00, Jeonbuk FC - Daegu FC
12:00, Gwangju FC - Gangwon FC
South Korea - K. League Challenge
12:00, Seongnam FC - Asan Mugunghwa
12:00, Seoul E-Land FC - Busan I'Park
Spain - Primera Division
12:00, Espanyol - Deportivo La Coruna
16:15, Getafe - Villarreal
18:30, Eibar - Celta Vigo
18:30, Las Palmas - Leganes
20:45, Real Sociedad - Valencia
Spain - Segunda Division
12:00, Huesca - Valladolid
16:00, Rayo Vallecano - Leonesa
18:00, Albacete - Real Oviedo
20:00, Cadiz - Numancia
20:30, Zaragoza - Gimnastic
Spain - Segunda B Grp. I
12:00, Atletico Madrid B - Cerceda
12:00, AD Union Adarve - Toledo
16:30, Navalcarnero - Real Madrid Castilla
17:00, RC Deportivo Fabril - Coruxo F.C.
17:00, Pontevedra - San Sebastian de los Reyes
18:00, Ponferradina - Valladolid B
18:00, Guijuelo - Racing de Ferrol
18:30, CF Talavera de la Reina - Rayo Majadahonda
20:00, Gimnastica Segoviana - Fuenlabrada
Spain - Segunda B Grp. II
12:00, Osasuna B - SD Leioa
12:00, Sporting Gijon B - Izarra
17:00, SD Gernika - CD Vitoria
17:00, Real Union - SD Amorebieta
17:00, Tudelano - CD Lealtad
17:30, Mirandes - Athletic Bilbao B
18:00, Racing Santander - Pena Sport
20:00, Logrones - Caudal Deportivo
Spain - Segunda B Grp. III
12:00, Villarreal B - UD Cornella
12:00, UE Olot - Pena Dep. Santa Eulalia
12:00, Elche - Atletico Baleares
12:00, Mallorca - Llagostera
12:00, SD Formentera - Alcoyano
12:00, Ebro - Hercules
17:00, Sabadell - CF Peralada
18:00, Lleida Esportiu - Atletico Saguntino
19:00, Badalona - Deportivo Aragon
Spain - Segunda B Grp. IV
11:30, Cordoba B - Futbol Club Jumilla
12:00, Marbella FC - Las Palmas B
12:00, Melilla - Betis Deportivo Balompie
17:30, UCAM Murcia - CD Badajoz
18:00, Villanovense - Real Murcia
18:00, Merida - Cartagena
18:30, Ecija - Extremadura
18:30, Recreativo Huelva - Linense
18:30, CD El Ejido 2012 - Lorca Deportiva
19:00, San Fernando CD - Granada B
Sweden - Allsvenskan
15:00, Kalmar FF - Oestersunds FK
15:00, Djurgaarden - Hammarby
17:30, Joenkoepings Soedra - GIF Sundsvall
17:30, Haecken - AIK
Sweden - Superettan
15:00, Norrby - Oesters IF
15:00, Syrianska - Gefle
17:00, Helsingborg - Falkenbergs FF
Switzerland - Super League
16:00, Lugano - Grasshopper
16:00, Sion - Young Boys
16:00, St. Gallen - Thun
Switzerland - Challenge League
16:00, Servette - Wohlen
16:00, FC Vaduz - Chiasso
16:00, Winterthur - Xamax
Thailand - Thai League
13:00, Thai Honda - Nakhon Ratchasima FC
13:00, Chonburi - Ubon UMT FC
14:00, Pattaya United - Port FC
14:00, Ratchaburi FC - Buriram United
Turkey - Super Lig
13:00, Sivasspor - Goztepe
13:00, Karabukspor - Yeni Malatyaspor
15:30, Kasimpasa - Kayserispor
18:30, Bursaspor - Galatasaray
Turkey - 1. Lig
15:00, Giresunspor - Elazigspor
15:00, Erzurum BB - Boluspor
18:00, Gazisehir Gaziantep FK - Eskisehirspor
18:00, Ankaragucu - Samsunspor
Ukraine - Premier League
13:00, Stal Kamianske - Olimpik Donetsk
16:00, Mariupol - FC Olexandria
18:30, Karpaty - Chernomorets Odessa
18:30, Vorskla - Zorya
Uruguay - Primera Division Clausura
01:00, Racing - Nacional
21:00, Danubio - Sud America
21:00, Cerro - Juventud de las Piedras
21:00, Plaza Colonia - Defensor Sporting
21:00, Club Atletico Penarol - Fenix
21:00, El Tanque Sisley - Montevideo Wanderers
USA - Major League Soccer
01:00, DC United - San Jose Earthquakes
01:00, Philadelphia Union - Chicago Fire
01:30, Columbus Crew - New York Red Bulls
02:00, Minnesota United - FC Dallas
03:30, Real Salt Lake - Seattle Sounders FC
04:00, Vancouver Whitecaps - Colorado Rapids
20:00, Sporting Kansas City - LA Galaxy
23:00, Atlanta United - Montreal Impact
USA - NWSL
01:00, Washington Spirit - Boston Breakers
02:30, Houston Dash - Chicago Red Stars
USA - NASL Fall Season
01:00, New York Cosmos - North Carolina FC
02:00, San Francisco Deltas - FC Edmonton
22:00, Jacksonville Armada FC - Miami FC
USA - USL
01:00, Richmond Kickers - Rochester Rhinos
01:30, Orlando City B - Charleston Battery
01:30, Tampa Bay Rowdies - Charlotte Independence
02:00, Colorado Springs Switchbacks FC - Swope Park Rangers
02:00, Tulsa Roughnecks FC - LA Galaxy II
02:30, Saint Louis FC - FC Cincinnati
02:30, San Antonio FC - Rio Grande Valley FC
04:00, Reno 1868 FC - Portland Timbers II
04:30, Sacramento Republic FC - OKC Energy FC
20:00, Ottawa Fury - Louisville City FC
21:00, Bethlehem Steel FC - Pittsburgh Riverhounds
Venezuela - Primera Division - Clausura
21:00, Atletico Socopo - Caracas
21:30, Portuguesa FC - Metropolitanos FC
21:30, Deportivo Anzoategui - Mineros De Guayana
22:00, Atletico Venezuela - Zamora FC
22:00, Deportivo La Guaira - Monagas SC
Vietnam - V-League
12:00, Can Tho - FLC Thanh Hoa
12:30, Dong Tam Long An - Khanh Hoa Nha Trang
12:30, CLB TP Ho Chi Minh - Hoang Anh Gia Lai
13:30, Ha Noi TT - Saigon FC

Bu gün | Canlı | Sabah | Sabah
Baş Sehife
MobTop