edit.az
Namaz vaxtları...
    
 Canlı Futbol Neticeleri
Bu gün | Canlı | Dünən | Sabah
Bu gün
International - Champions League Qualification
21:00, , Slavia Prague -:- FC Midtjylland
21:00, , Maccabi Tel Aviv -:- Salzburg
21:00, , FC Krasnodar -:- PAOK Thessaloniki FC
England - FA Cup Qualification
20:30, , East Grinstead Town -:- Worthing
20:30, , Hartley Wintney -:- Erith & Belvedere FC
20:30, , Crawley Down -:- Hendon
20:30, , Cowes Sports -:- Weston Super Mare
20:45, , Sunderland RCA -:- Prescot Cables
20:45, , Lancaster City -:- Runcorn Town
20:45, , Warrington Town -:- South Shields
20:45, , Marske United -:- Trafford
20:45, , Mossley AFC -:- Ramsbottom United
20:45, , West Allotment Celtic -:- Hyde United
20:45, , Coggeshall Town -:- Stansted
20:45, , Whitley Bay FC -:- Witton Albion
20:45, , Radcliffe -:- Workington
20:45, , Scarborough Athletic -:- Ashton United
20:45, , Frickley Athletic -:- Marine
20:45, , City of Liverpool -:- Morpeth Town FC
20:45, , Stalybridge -:- Bishop Auckland
20:45, , Consett AFC -:- Stockton Town
20:45, , FC United of Manchester -:- Pontefract Collieries
20:45, , Hednesford -:- Long Eaton United
20:45, , Tamworth -:- Stourbridge
20:45, , Quorn -:- Matlock Town
20:45, , Leek Town -:- Mickleover Sports
20:45, , Grantham Town -:- Rushall Olympic
20:45, , Nuneaton Borough FC -:- Loughborough Dynamo
20:45, , Westfield FC -:- Worksop
20:45, , Banbury United -:- Carlton Town
20:45, , Chasetown -:- Basford United
20:45, , Tividale -:- Nantwich Town
20:45, , Barwell FC -:- Bedworth United
20:45, , AFC Mansfield -:- Gainsborough
20:45, , Coalville Town -:- Sheffield FC
20:45, , Buxton -:- Belper Town
20:45, , Daventry Town -:- Evesham United
20:45, , Bromsgrove Sporting -:- Stratford Town
20:45, , Haverhill Rovers -:- Maldon & Tiptree
20:45, , Walthamstow -:- St. Margaretsbury
20:45, , Bury Town -:- Brightlingsea Regent
20:45, , Dereham Town -:- Canvey
20:45, , Stamford AFC -:- AFC Sudbury
20:45, , Bowers & Pitsea -:- Hornchurch
20:45, , Long Melford -:- Cheshunt
20:45, , Leiston -:- Biggleswade Town
20:45, , Peterborough Sports -:- Enfield Town
20:45, , Potters Bar Town -:- East Thurrock United
20:45, , Harlow Town -:- Waltham Abbey
20:45, , Royston Town -:- Wroxham
20:45, , Leighton Town -:- Mildenhall Town
20:45, , Welwyn Garden City -:- Bishop's Stortford
20:45, , Barking -:- Dunstable Town FC
20:45, , Brantham Athletic -:- St. Ives Town FC
20:45, , Burnham -:- Northwood
20:45, , Horsham -:- Kingstonian
20:45, , Whyteleafe -:- Binfield
20:45, , Chipstead -:- Deal Town
20:45, , Staines Town -:- Walton Casuals
20:45, , Little Common -:- Corinthian Casuals
20:45, , Haringey Borough -:- Tunbridge Wells
20:45, , Haywards Heath Town -:- Hanwell Town
20:45, , Ashford United -:- Bracknell Town
20:45, , Bedfont Sports Club -:- Lewes
20:45, , Hastings -:- Chesham United
20:45, , South Park -:- Bognor Regis Town
20:45, , Merstham -:- AFC Dunstable
20:45, , Chertsey Town -:- Leatherhead
20:45, , Chalfont St Peter -:- Farnborough
20:45, , Margate -:- Hayes & Yeading United
20:45, , Aylesbury United -:- Moneyfields FC
20:45, , Taunton Town -:- Wantage Town
20:45, , Winchester City -:- Clevedon
20:45, , Barnstaple Town -:- Wimborne Town
20:45, , Yate Town -:- Bristol Manor Farm
20:45, , Frome Town -:- AFC Stoneham
20:45, , Swindon Supermarine -:- Shepton Mallet
20:45, , Saltash United -:- Cirencester Town
20:45, , West Auckland Town -:- Runcorn Linnets
20:45, , Whitby -:- Warrington Rylands
20:45, , Longridge Town -:- Charnock Richard
20:45, , Tadcaster Albion -:- Litherland Remyca
20:45, , West Bridgford -:- Halesowen
20:45, , Coventry Sphinx -:- Ilkeston FC
20:45, , AFC Rushden & Diamonds -:- Newark
20:45, , Shifnal Town -:- Alvechurch
20:45, , Hanley Town -:- Redditch United
20:45, , Ely City -:- Biggleswade FC
20:45, , Kings Langley FC -:- FC Clacton
20:45, , Cambridge City -:- Stowmarket Town
20:45, , Frimley Green -:- Marlow
20:45, , Cobham -:- Risborough Rangers
20:45, , Steyning Town -:- Sheppey United
20:45, , Chatham Town -:- Southall
20:45, , Fairford Town -:- Sholing
20:45, , Cinderford Town -:- Royal Wootton Bassett Town
20:45, , Chichester City FC -:- Cribbs
20:45, , Tadley Calleva -:- Truro City
20:45, , Christchurch -:- Dorchester Town
20:45, , Corinthian -:- Sevenoaks Town
21:00, , Lowestoft Town -:- Aveley
21:00, , Skelmersdale United -:- Bootle
England - EFL Cup
19:00, , Leyton Orient -:- Tottenham Hotspur
20:00, , West Bromwich Albion -:- Brentford
20:00, , Newport County -:- Watford
20:30, , West Ham United -:- Hull City
21:15, , Luton Town -:- Manchester United
Italy - Coppa Italia
14:30, 73 canlı, Sudtirol 2:0 Latte Dolce
20:30, , Ternana -:- AlbinoLeffe
Mexico - Liga MX Guard1anes
04:00, FT, Leon 2:0 Pumas
Netherlands - Eerste Divisie
18:45, , Excelsior -:- Telstar
21:00, , FC Den Bosch -:- MVV Maastricht
Slovakia - Super Liga
19:00, , SKF Sered -:- Trencin
Brazil - Serie B
01:00, FT, Botafogo SP 0:1 Brasil de Pelotas
Czech Republic - Cup
17:30, FAA, Banik Most-Sous 0:3 SK Dynamo Ceske Budejovice
Egypt - Premier League
20:00, , El Zamalek -:- Tanta
England - EFL Trophy Northern Grp. C
18:30, , Shrewsbury Town -:- Newcastle United Academy
England - EFL Trophy Northern Grp. D
20:45, , Wigan Athletic -:- Liverpool Academy
England - EFL Trophy Northern Grp. F
20:45, , Oldham Athletic -:- Wolverhampton Wanderers Academy
England - EFL Trophy Southern Grp. C
20:00, , Stevenage -:- Southampton Academy
England - EFL Trophy Southern Grp. G
19:00, , AFC Wimbledon -:- Brighton & Hove Albion Academy
Kosovo - Superliga
16:00, , Drenica -:- Besa Peje
16:00, , Arberia -:- FC Prishtina
Portugal - Segunda Liga
19:00, , Feirense -:- Casa Pia
19:00, , Vizela -:- Sporting Covilha
21:00, , Varzim -:- Arouca
Sweden - Superettan
19:00, , Norrby -:- GIF Sundsvall
Armenia - Premier League
17:30, , Urartu FC -:- FC Noah
Austria - Regionalliga Middle
19:00, , Union Gurten -:- Kalsdorf
Austria - Regionalliga West - Tyrol
19:30, , FC Kitzbuehel -:- Hall
Austria - Cup
19:30, , SC Weiz -:- ASK Elektra
Belarus - Premier League Reserve
14:00, , Smolevichy Reserves -:- FC Minsk Reserves
Brazil - Serie C Grp. A
01:00, FT, Vila Nova 3:0 Imperatriz
Brazil - Paulista A2 Playoff
20:00, , Sao Bento -:- Sao Bernardo
Chile - Primera B
22:00, , Barnechea -:- Melipilla
China - Super League Grp. B
09:30, FT, Beijing Guoan 5:1 Qingdao Huanghai
12:00, FT, Tianjin Teda 0:1 Hebei CFFC
13:35, FT, Chongqing Lifan 1:0 Wuhan Zall
14:00, FT, Shijiazhuang Ever Bright 0:1 Shanghai SIPG FC
Colombia - Primera B Apertura
02:40, FT, Deportes Quindio 1:0 Real San Andres
22:00, , Barranquilla FC -:- Bogota FC
Costa Rica - Liga de Ascenso Apertura Grp. C
03:00, FT, CS Uruguay 0:2 AD Aserri
Czech Republic - FNL
16:30, , MFK Chrudim -:- Vysocina Jihlava
Denmark - Reserve League First Stage Grp. 3
13:00, , AaB Reserves -:- Silkeborg Reserves
Ecuador - Serie B
01:00, FT, CD America de Quito 1:2 Chacaritas
England - FA Trophy
20:45, , Notts County -:- Harrogate
Finland - Kakkonen - Lohko C
17:30, , JJK -:- FCV
Georgia - Erovnuli Liga 2
14:00, , FC Shukura Kobuleti -:- Merani Martvili
14:00, , FC Samgurali Tskhaltubo -:- FC Rustavi
Ireland - 1. Division
20:45, , Drogheda United -:- Shamrock Rovers II
Israel - Leumit League
18:00, , Hapoel Petah Tikva -:- Maccabi Ahi Nazareth
Japan - J. League 3
06:00, FT, Vanraure Hachinohe 2:3 Fujieda MYFC
06:00, FT, Grulla Morioka 1:0 Gamba Osaka U23
07:00, FT, Fukushima United 0:2 Imabari FC
07:00, FT, Gainare Tottori 0:1 SC Sagamihara
08:00, FT, Azul Claro Numazu 5:0 Cerezo Osaka U23
08:00, FT, Blaublitz Akita 0:0 Kagoshima United
11:00, FT, Nagano Parceiro 1:0 Kamatamare Sanuki
11:00, FT, Roasso Kumamoto 2:0 YSCC
11:30, FT, Kataller Toyama 1:2 FC Gifu
Jordan - Premier League
17:00, , Al-Sareeh -:- Al-Salt
Kazakhstan - Premier League
11:30, FT, Tobol Kostanay 1:0 Okzhetpes Kokshetau
Moldova - National Division
15:00, HT, Dinamo-Auto 0:1 CS Petrocub
18:00, , FC Milsami Orhei -:- Dacia Buiucani
Morocco - Botola Pro 2
18:00, , Chabab Rif Al Hoceima -:- Club Jeunesse Ben Guerir
18:00, , Wydad Fes -:- Racing de Casablanca
18:00, , Tihad Casablanca -:- KAC Kenitra
18:00, , KACM -:- Chabab Atlas Khenifra
Paraguay - Division Profesional - Apertura
01:00, FT, Nacional 1:2 Club River Plate
Peru - Liga 1 - Apertura
18:00, , Universidad San Martin -:- CD UT Cajamarca
20:15, , Carlos A. Mannucci -:- Universitario de Deportes
22:00, , Atletico Grau -:- Deportivo Municipal
22:30, , Academia Cantolao -:- Sport Huancayo
Romania - Liga II
18:00, , Universitatea Cluj -:- FC Unirea Slobozia
San Marino - Campionato
21:15, , Cosmos -:- Tre Fiori
Switzerland - 1. Liga Grp. 1
20:00, , FC Vevey United -:- Olympique de Geneve
Uruguay - Segunda Division
17:15, , Juventud de las Piedras -:- Atenas
19:30, , Villa Teresa -:- Central Espanol
21:45, , Sud America -:- Rampla Juniors
USA - NISA Fall Season Championship Grp. A
02:05, FT, Oakland Roots 3:0 New Amsterdam
USA - NISA Fall Season Championship Grp. B
23:00, , Cal United Strikers -:- New York Cosmos
Uzbekistan - Superliga
15:00, , Bunyodkor Tashkent -:- AGMK
16:00, , Qizilqum Zarafshon -:- Mashal Muborak
International - EURO Qualification Grp. A
15:00, HT, Estonia 0:1 Russia
International - EURO Qualification Grp. B
16:00, , Bosnia and Herzegovina -:- Italy
18:30, , Malta -:- Denmark
International - EURO Qualification Grp. C
18:00, , Norway -:- Wales
18:00, , Faroe Islands -:- Belarus
International - EURO Qualification Grp. D
18:00, , Poland -:- Czech Republic
International - EURO Qualification Grp. F
17:00, , Latvia -:- Hungary
20:00, , Iceland -:- Sweden
International - EURO Qualification Grp. G
12:00, FT, Kazakhstan 0:5 Austria
21:00, , North Macedonia -:- France
International - EURO Qualification Grp. H
18:00, , Romania -:- Croatia
19:00, , Switzerland -:- Belgium
International - EURO Qualification Grp. I
16:07, , Montenegro -:- Germany
18:00, , Ukraine -:- Greece
Mexico - Liga MX Apertura
00:00, FT, Pachuca 3:1 Puebla
02:00, FT, Santos Laguna 1:1 Club Leon
02:00, FT, Monterrey 6:0 Mazatlan FC
03:00, FT, Atletico de San Luis 2:3 FC Juarez
Bu gün | Canlı | Sabah | Sabah
Baş Sehife
MobTop.az