Beyaz logo
Foto Albom - Sizden Gelen-Paylaşılan Şekiller
    
 Canlı Futbol Neticeleri
Bu gün | Canlı | Dünən | Sabah
Dünen
International - AFC Champions League Final Stage
17:15, Al Hilal 1:1 Urawa Red Diamonds
Algeria - Ligue 1
15:00, US Biskra 0:0 NA Hussein Dey
16:00, CR Belouizdad 1:1 USM Blida
17:00, ES Setif 2:1 Paradou AC
Argentina - Superliga
01:30, Newells Old Boys 0:1 Belgrano
21:00, Defensa y Justicia 3:0 Lanus
21:00, Banfield 0:0 Temperley
23:15, San Martin San Juan 1:3 San Lorenzo
Argentina - Primera B Nacional
21:00, Agropecuario 2:0 Club Atletico Mitre
21:05, Nueva Chicago 0:2 Sarmiento
Argentina - Federal A Zona 2
01:30, Estudiantes de Rio Cuarto 4:1 Gutierrez SC
Argentina - Federal A Zona 3
22:00, CD Libertad 4:0 Defensores de Pronunciamiento
22:00, Atletico Parana 1:1 Union de Sunchales
23:45, Gimnasia y Esgrima de Concepcion 4:3 Douglas Haig
Argentina - Primera B Metropolitana
21:00, Sacachispas FC 1:1 Almirante Brown
23:00, CA Defensores de Belgrano 3:0 CA San Miguel
Australia - A-League
07:35, Western Sydney Wanderers FC -:- Wellington Phoenix
09:55, Sydney FC 2:1 Newcastle Jets
Austria - Bundesliga
16:00, LASK 1:2 Rapid Wien
18:30, Austria Wien 2:3 Admira Moedling
18:30, Mattersburg 1:0 Altach
18:30, SKN St. Poelten 0:0 Wolfsberger AC
Azerbaijan - Premier League
10:00, Keshla 0:1 Zira
12:00, FC Kapaz 2:3 Sabail
Belarus - Premier League
12:00, Dinamo Minsk 1:0 Krumkachy Minsk
12:00, FK Slutsk 2:3 FK Vitebsk
12:00, Isloch 1:0 Dnepr Mogilev
12:00, Slavia Mozyr 1:2 Naftan Novopolotsk
12:00, Shakhtyor Soligorsk 1:2 Torpedo Zhodino
12:00, BATE Borisov 3:1 Neman Grodno
12:00, Dinamo Brest 1:1 FK Gorodeya
12:00, FC Minsk 0:2 Gomel
Belgium - First Division A
18:00, Royal Excel Mouscron 1:2 Anderlecht
20:00, Kortrijk 3:2 St.Truiden
20:00, Eupen 0:1 Royal Antwerp
20:30, Standard Liege 0:0 Oostende
Belgium - First Division B 2nd Stage
17:00, Roeselare 2:1 Westerlo
20:30, KFCO Beerschot-Wilrijk 1:2 Oud-Heverlee
Bolivia - Primera Division - Clausura Adecuacion
20:00, Sport Boys Warnes 1:3 Bolivar
Bosnia-Herzegovina - Premier League
13:00, Sloboda Tuzla 4:0 Vitez
13:00, FK Krupa 1:0 Zrinjski Mostar
13:00, Radnik Bijeljina 3:1 Celik Zenica
16:00, FK Sarajevo 4:2 FK Mladost Doboj Kakanj
Brazil - Serie B
00:30, Juventude 0:0 Figueirense
20:00, Goias 0:2 Internacional
20:00, Londrina EC 0:0 America MG
20:30, ABC 2:0 Oeste FC
20:30, Nautico 1:2 Vila Nova
20:30, Boa Esporte Clube 2:1 Brasil de Pelotas
20:30, Paysandu 4:2 Santa Cruz
20:30, CRB 0:1 Parana Clube
22:30, Criciuma 1:1 Ceara
Bulgaria - First Professional League
12:00, Pirin Blagoevgrad 0:1 Beroe
14:00, PFC CSKA-Sofia 1:1 Botev Plovdiv
16:30, Lokomotiv Plovdiv 0:3 Ludogorets Razgrad
Colombia - Primera A Clausura
21:30, Once Caldas 2:1 Cortulua
21:30, Atletico Huila 1:0 Tigres FC
21:30, Envigado 0:0 Patriotas
21:30, Atletico Nacional 0:0 Independiente Medellin
21:30, America de Cali 1:0 Bucaramanga
21:30, CD Jaguares 2:0 Rionegro Aguilas
Costa Rica - Primera Division Apertura
21:30, Universidad de Costa Rica 0:1 LD Alajuelense
Croatia - 1. Division
15:05, Osijek 1:1 Cibalia
18:00, Rijeka 0:0 Inter Zapresic
Cyprus - 1. Division
16:00, Alki Oroklinis 1:4 Apollon Limassol
17:00, Ethnikos Achnas 0:3 AEK Larnaca
17:00, Olympiakos Nicosia 0:0 Aris Limassol
Czech Republic - 1. Division
16:00, FC Zbrojovka Brno 1:0 Teplice
16:00, Sigma Olomouc 2:0 Zlin
16:00, Slovan Liberec 2:1 Banik Ostrava
18:00, Slavia Prague 5:0 Dukla Praha
20:00, Slovacko 1:4 Viktoria Plzen
Czech Republic - FNL
10:15, Trinec 1:1 SK Dynamo Ceske Budejovice
13:30, FK MAS Taborsko 1:2 FK Varnsdorf
Denmark - 3F Ligaen
12:30, Varde 2:3 Broendby
13:00, Odense Q 2:3 VSK Aarhus
15:30, KoldingQ 2:0 Vejle Boldklub
Denmark - Superligaen
16:00, AGF 3:1 Silkeborg
Ecuador - Serie A - Clausura
02:00, Deportivo Cuenca 1:2 El Nacional
21:30, Clan Juvenil 3:3 Delfin
Egypt - Premier League
16:00, Al Masry 1:0 Al Mokawloon Al Arab
England - Premier League
13:30, Arsenal 2:0 Tottenham Hotspur
16:00, AFC Bournemouth 4:0 Huddersfield Town
16:00, Burnley 2:0 Swansea City
16:00, Crystal Palace 2:2 Everton
16:00, Leicester City 0:2 Manchester City
16:00, Liverpool 3:0 Southampton
16:00, West Bromwich Albion 0:4 Chelsea
18:30, Manchester United 4:1 Newcastle United
England - Championship
16:00, Birmingham City 1:0 Nottingham Forest
16:00, Cardiff City 2:0 Brentford
16:00, Norwich City 1:1 Barnsley
16:00, Queens Park Rangers 1:2 Aston Villa
16:00, Reading 0:2 Wolverhampton Wanderers
16:00, Sheffield Wednesday 0:0 Bristol City
16:00, Sunderland 2:2 Millwall
16:05, Hull City 2:2 Ipswich Town
18:30, Fulham 1:1 Derby County
England - League 1
16:00, Bury 0:3 Blackburn Rovers
16:00, Fleetwood Town 0:0 Doncaster Rovers
16:00, Northampton Town 0:3 Scunthorpe United
16:00, Oldham Athletic 3:1 Rochdale
16:00, Peterborough United 0:1 Blackpool
16:00, Plymouth Argyle 0:4 Oxford United
16:00, Portsmouth 1:0 Southend United
16:00, Walsall 0:1 Gillingham
16:00, Wigan Athletic 1:2 Bradford City
16:05, Bristol Rovers 1:3 AFC Wimbledon
16:05, Charlton Athletic 2:2 Milton Keynes Dons
16:05, Rotherham United 1:2 Shrewsbury Town
England - League 2
16:00, Accrington Stanley 1:1 Newport County
16:00, Chesterfield 1:0 Exeter City
16:00, Colchester United 0:0 Morecambe
16:00, Forest Green Rovers 3:2 Crewe Alexandra
16:00, Grimsby Town 0:1 Carlisle United
16:00, Lincoln City 1:2 Coventry City
16:00, Luton Town 7:0 Cambridge United
16:00, Mansfield Town 1:0 Stevenage
16:00, Notts County 3:1 Cheltenham Town
16:00, Port Vale 1:0 Barnet
16:00, Wycombe Wanderers 4:0 Crawley Town
16:00, Yeovil Town 1:2 Swindon Town
England - National League
16:00, Bromley 1:1 Chester FC
16:00, Dagenham & Redbridge 3:2 Guiseley
16:00, Eastleigh 0:2 Barrow
16:00, Gateshead FC 1:0 Tranmere Rovers
16:00, AFC Fylde 2:0 Torquay United
16:00, Hartlepool United 0:2 Aldershot Town
16:00, Wrexham 2:0 Ebbsfleet United
16:00, Leyton Orient 1:1 Dover
16:00, Macclesfield Town 0:0 Boreham Wood
16:00, Maidstone 1:1 Solihull Moors
16:00, Sutton United 3:2 FC Halifax Town
16:00, Woking 1:1 Maidenhead United
England - National League North
14:30, Bradford PA 2:0 Brackley Town
16:00, Telford 1:2 Alfreton Town
16:00, Darlington 0:1 Tamworth
16:00, Gainsborough 1:0 FC United of Manchester
16:00, Harrogate 3:1 Boston United
16:00, Leamington 4:0 Spennymoor Town FC
16:00, Nuneaton Town 1:1 Curzon
16:00, Salford City 4:0 North Ferriby United
16:00, Southport 0:3 Blyth Spartans
16:00, Stockport 1:1 Chorley
16:00, York City 1:1 Kidderminster Harriers
England - National League South
16:00, Braintree Town 0:1 Weston Super Mare
16:00, Concord Rangers 4:2 Chippenham Town
16:00, Dartford 4:1 Gloucester City
16:00, East Thurrock United 0:1 Havant and Waterlooville
16:00, Eastbourne Borough 2:3 Bath City
16:00, Hampton & Richmond 1:0 Poole Town FC
16:00, Hemel Hempstead 2:2 Welling United
16:00, Hungerford Town 0:1 Truro City
16:00, Oxford City 3:2 Wealdstone
16:00, St.Albans 1:2 Bognor Regis Town
16:00, Whitehawk 0:2 Chelmsford
France - Division 1
14:30, Marseille 2:5 Paris SG
18:00, Rodez Aveyron 0:0 Albi
France - Ligue 1
17:00, Paris Saint Germain 4:1 Nantes
20:00, Dijon 3:1 Troyes
20:00, Guingamp 1:1 Angers
20:00, Strasbourg 2:1 Rennes
20:00, Toulouse 0:0 Metz
France - Ligue 2
15:00, Lorient 4:2 Brest
France - National
14:45, Grenoble 1:1 Laval
16:00, Avranches 0:0 Chambly
Georgia - Erovnuli Liga
11:00, FC Shukura Kobuleti 0:1 Dinamo Tbilisi
11:00, Samtredia 5:0 Kolkheti-1913 Poti
13:00, Chikhura 1:3 Torpedo Kutaisi
15:00, Dila Gori 2:1 Lokomotivi Tbilisi
17:00, Dinamo Batumi 1:2 Saburtalo
Germany - 1. Bundesliga
15:30, Bayern Munich 3:0 Augsburg
15:30, Hoffenheim 1:1 Eintracht Frankfurt
15:30, Bayer Leverkusen 2:2 RasenBallsport Leipzig
15:30, Mainz 05 1:0 FC Cologne
15:30, Wolfsburg 3:1 Freiburg
18:30, Hertha Berlin 2:4 Borussia Moenchengladbach
Germany - 2. Bundesliga
13:00, FC Heidenheim 4:3 Union Berlin
13:00, Bochum 1:1 Greuther Fuerth
13:00, Nuernberg 2:2 Holstein Kiel
Germany - 3. Liga
14:00, Carl Zeiss Jena 2:1 Werder Bremen II
14:00, Sonnenhof Grossaspach 1:0 RW Erfurt
14:00, Chemnitzer FC 0:3 Wuerzburger Kickers
14:05, Sportfreunde Lotte 2:2 Meppen
14:05, Fortuna Koeln 1:2 Magdeburg
14:05, Unterhaching 0:3 Paderborn
14:30, Karlsruher SC 1:0 FSV Zwickau
Germany - Regionalliga Bayern
14:00, SV Seligenporten 0:0 FC Memmingen
14:00, VfB Eichstаеtt 0:1 Nuernberg II
14:00, FV Illertissen 0:0 Burghausen
14:00, Ingolstadt II 6:0 SpVgg Bayreuth
14:00, Greuther Fuerth II 0:3 Bayern Munich II
14:00, FC Unterfoehring 0:2 Augsburg II
14:00, FC Schweinfurt 1:2 FC Pipinsried
14:00, SV Schalding-Heining 3:0 1860 Rosenheim
Germany - Regionalliga North
13:00, Hamburger SV II 1:1 SC Weiche Flensburg
13:00, Hannover 96 II 0:0 Altonaer FC 93
14:00, FC Germania Egestorf-Langreder 0:2 Wolfsburg II
14:00, SSV Jeddeloh -:- Luebeck
15:00, Eutin 08 1:1 Eintracht Norderstedt
Germany - Regionalliga Northeast
13:30, Germania Halberstadt 1:4 Babelsberg
13:30, Energie Cottbus 1:0 FC Viktoria 1889 Berlin
Germany - Regionalliga Southwest
14:00, Wormatia Worms 1:0 Stuttgarter Kickers
14:00, Eintracht Stadtallendorf 0:9 Elversberg
14:00, Waldhof Mannheim 1:0 Hessen Kassel
14:00, Saarbruecken 2:1 Ulm
14:00, VfB Stuttgart II 0:1 TSV Steinbach
Germany - Regionalliga West
13:00, FC Koeln II 1:0 KFC Uerdingen
14:00, FC Wegberg-Beeck 0:3 Fortuna Duesseldorf II
14:00, Wattenscheid 3:0 TuS Erndtebrueck
14:00, Westfalia Rhynern 0:1 Oberhausen
14:00, Borussia Moenchengladbach II 1:2 Alemannia Aachen
14:00, SC Verl 1:1 Viktoria Koeln 1904
Greece - Super League
14:00, Lamia 1:1 AOK Kerkyra
16:15, AE Larissa 1:0 Apollon Smirnis
18:30, Olympiacos 2:1 Levadiakos
Greece - Football League
14:00, Trikala 0:0 OFI Crete
Hungary - NB I
15:30, Ujpest 2:1 Budapest Honved
15:30, Mezokovesd SE 3:3 Vasas Budapest
15:30, Paksi SE 0:2 Ferencvaros
15:30, Puskas FC Academy 1:0 Diosgyori VTK
15:30, Balmazujvaros 2:1 Haladas
19:30, Debrecen 2:5 Videoton FC
India - Indian Super League
15:30, Northeast United FC 0:0 Jamshedpur
Israel - Ligat HaAl
19:30, Hapoel Beer Sheva 3:1 Hapoel Ironi Akko
Italy - Serie A
18:00, Roma 2:1 Lazio
20:45, SSC Napoli 2:1 AC Milan
Italy - Serie B
15:00, Brescia 1:1 Spezia
15:00, Empoli 5:3 Cesena
15:00, Foggia 1:1 Ternana
15:00, Novara 1:2 Bari
15:00, Parma Calcio 1913 4:0 Ascoli Picchio FC 1898
15:00, Perugia 5:0 Carpi
15:00, Pescara 3:1 Pro Vercelli
15:00, Entella 0:0 Venezia
Italy - Serie C Grp. A
14:30, Arzachena 1:2 Lucchese
Italy - Serie C Grp. C
14:30, Akragas 1:5 Fidelis Andria
14:30, Trapani 3:1 Virtus Francavilla
14:30, Sicula Leonzio 1:1 Casertana
14:30, Paganese 2:2 Racing Fondi
14:30, Juve Stabia 0:1 Catania
16:30, Rende 2:0 Matera
20:30, Bisceglie 2:1 Monopoli
20:30, Lecce 3:2 Reggina
Japan - J. League
06:00, Kashiwa Reysol 1:0 Jubilo Iwata
06:00, Kawasaki Frontale 1:0 Gamba Osaka
06:00, Yokohama F.Marinos 1:4 Cerezo Osaka
06:00, Albirex Niigata 1:0 Ventforet Kofu
06:00, Vissel Kobe 1:2 Sanfrecce Hiroshima
06:05, Vegalta Sendai 3:0 Omiya Ardija
06:05, Sagan Tosu 2:1 FC Tokyo
07:00, Shimizu S-Pulse 0:2 Consadole Sapporo
Jordan - Premier League
15:00, Mansheiat Bani Hasan 0:1 Shabab Al-Ordon
17:30, Al-Jazeera 1:0 Al-Yarmouk
Mexico - Liga MX Apertura
02:00, Puebla 0:1 Lobos de la BUAP
04:00, Atlas 1:1 Pachuca
Moldova - National Division
12:00, Zimbru 1:1 FC Spicul Chiscareni
12:00, Dacia Chisinau 0:2 CS Petrocub
12:00, FC Zaria 6:0 Dinamo-Auto
12:00, Speranta 0:0 FC Sfintul Gheorghe
12:00, FC Milsami Orhei 0:2 FC Sheriff
Montenegro - 1. CFL
13:00, Zeta 0:0 Petrovac
13:00, FK Iskra 0:1 Mladost Podgorica
13:00, Sutjeska 1:0 Grbalj Radanovici
13:00, Kom 1:0 Rudar Pljevlja
17:00, Buducnost Podgorica 4:1 Decic Tuzi
Morocco - Botola Pro
18:00, Olympic Club de Safi -:- Chabab Atlas Khenifra
18:00, Racing de Casablanca -:- Chabab Rif Al Hoceima
18:00, Raja Casablanca -:- Difaa El Jadida
18:00, OCK Khouribga -:- MAT Tetouan
18:00, KACM -:- Wydad Casablanca
18:00, Ittihad Tanger -:- Rapide Club Oued Zem
18:00, Hassania Agadir -:- FUS Rabat
18:00, FAR Rabat -:- RSB Berkane
Netherlands - Eredivisie
18:30, FC Twente 0:4 SC Heerenveen
18:30, Feyenoord 1:1 VVV-Venlo
20:45, NAC Breda 0:8 Ajax
20:45, Willem II 2:2 Sparta Rotterdam
N. Ireland - Premiership
16:00, Ards 0:1 Cliftonville
16:00, Ballinamallard United 0:3 Glenavon
16:00, Ballymena United 2:1 Dungannon Swifts
16:00, Crusaders 7:1 Carrick Rangers
16:00, Linfield 2:1 Coleraine
16:00, Warrenpoint Town 2:3 Glentoran
Norway - 1.Divisjon Qualification
18:00, Notodden 5:3 Fredrikstad
Paraguay - Division Profesional - Clausura
22:00, Rubio Nu 0:3 Cerro Porteno
Peru - Primera Division - Clausura
21:00, Deportivo Municipal 0:0 Real Garcilaso
23:45, Academia Cantolao 1:1 Sport Rosario
Poland - Ekstraklasa
15:30, Piast Gliwice 1:0 Cracovia
18:00, Sandecja Nowy Sacz 0:0 Lech Poznan
20:30, Lechia Gdansk 3:0 Wisla Plock
Poland - 1. Division
16:00, Chojniczanka Chojnice 1:1 Puszcza Niepolomice
16:00, Olimpia Grudziadz 0:1 Zaglebie Sosnowiec
17:00, Pogon Siedlce 1:1 GKS Katowice
17:00, GKS Tychy 71 0:3 Wigry Suwalki
Poland - 2. Division
13:00, Gwardia Koszalin 2:2 Znicz Pruszkow
13:00, Rozwoj Katowice 2:0 Warta Poznan
13:00, Siarka Tarnobrzeg 1:0 Wisla Pulawy
13:00, Garbarnia 1:1 Radomiak Radom
16:00, MKS Kluczbork 0:1 GKS Jastrzebie
17:00, ROW Rybnik 1964 2:2 Lodzki KS
Portugal - Segunda Liga
16:00, Penafiel 0:0 Gil Vicente
Portugal - Cup
19:15, Benfica 2:0 Vitoria de Setubal
21:30, Rio Ave 1:0 Braga
Romania - Liga I
15:00, Sepsi OSK 0:0 Gaz Metan Medias
18:00, CS Universitatea Craiova 3:1 Juventus Bucuresti
Russia - Premier League
10:00, SKA-Khabarovsk 2:4 CSKA Moscow
12:05, Dinamo Moscow 1:1 FK Akhmat
14:30, FC Krasnodar 1:4 Spartak Moscow
17:00, Arsenal Tula 0:0 Rubin Kazan
Russia - National Football League
11:00, FC Yenisey Krasnoyarsk 2:1 Spartak Moscow II
11:00, Shinnik Yaroslavl 1:2 Olimpiec Nizhny
11:00, Sibir Novosibirsk 1:0 FC Rotor Volgograd
12:00, FC Orenburg 5:0 Fakel
13:00, FC Volgar 0:1 Krylya Sovetov Samara
14:00, Baltika 1:0 Avangard Kursk
16:00, Dinamo St Petersburg 3:2 Luch Energiya Vladivostok
16:30, Khimki 3:1 Tom Tomsk
17:00, Kuban Krasnodar 3:1 Tyumen
Russia - PFL Zone South
12:00, Biolog Novokubansk 1:1 Spartak Nalchik
13:00, Spartak Vladikavkaz 1:1 Chernomorets Novorossiysk
14:00, FC Rotor Volgograd II -:- Afips Afipsky
Saudi Arabia - Premier League
15:50, Al Feiha 1:3 Al Fateh FC
Scotland - Premiership
13:30, Ross County 0:1 Celtic
16:00, Aberdeen 0:2 Motherwell
16:00, Dundee FC 0:0 Kilmarnock
16:00, Hibernian 1:2 St.Johnstone
16:00, Rangers 0:2 Hamilton Academical
Scotland - League Two
16:00, Cowdenbeath 1:1 Annan Athletic
Scotland - FA Cup
14:00, Lothian Thistle Hutchison Vale 1:7 St. Mirren
16:00, Airdrieonians 2:3 Cove Rangers
16:00, Banks O'Dee 2:6 Ayr United
16:00, Buckie Thistle 2:3 Brechin City
16:00, Clyde 0:2 East Fife
16:00, Dumbarton 1:0 Elgin City
16:00, East Kilbride 3:4 Albion Rovers
16:00, Formartine United 1:0 Forfar Athletic
16:00, Livingston 2:0 Glenafton Athletic
16:00, Montrose 0:0 Queen of South
16:00, Peterhead 3:0 Raith Rovers
16:00, Queen's Park 1:4 Dunfermline Athletic
16:00, Spartans FC 1:2 Fraserburgh
16:00, Stenhousemuir 1:2 Alloa Athletic
16:00, Stranraer 0:1 Brora Rangers
16:05, Arbroath 3:0 Berwick Rangers
Serbia - Super Liga
16:00, FK Crvena Zvezda 6:1 Rad Beograd
17:00, Napredak 1:2 Cukaricki
17:00, Vojvodina 0:0 FK Radnik Surdulica
17:00, Vozdovac 2:0 Backa Backa Palanka
Singapore - S.League
12:30, Young Lions 1:2 Brunei DPMM
12:30, Tampines Rovers FC 0:0 Home United FC
Slovakia - Super Liga
14:00, Ruzomberok 3:0 Zeleziarne Podbrezova
14:00, Tatran Presov 1:1 Zlate Moravce
14:00, Nitra 0:0 FK Senica
14:10, Zemplin Michalovce -:- Trencin
15:00, Zilina 0:0 DAC 1904 Dunajska Streda
Slovenia - Prva Liga
12:00, Ankaran Hrvatini 1:2 NK Celje
14:00, ND Triglav 0:3 Aluminij
20:20, Rudar Velenje -:- Gorica
South Korea - K. League Classic
07:00, Daegu FC 1:0 Jeonnam Dragons
07:00, Incheon United 2:0 Sangju Sangmu
07:00, Gwangju FC 0:4 Pohang Steelers
South Korea - K. League Challenge Playoff
07:00, Busan I'Park 3:0 Asan Mugunghwa
Spain - Primera Division
13:00, Getafe 4:1 Alaves
16:15, Leganes 0:3 Barcelona
18:30, Sevilla 2:1 Celta Vigo
20:45, Atletico Madrid 0:0 Real Madrid
Spain - Segunda Division
16:00, Huesca 3:0 Tenerife
18:00, Lorca FC 1:2 Lugo
18:00, Valladolid 3:1 Real Oviedo
20:00, Reus 1:1 Albacete
Spain - Segunda B Grp. I
18:00, Real Madrid Castilla 1:1 Toledo
Spain - Segunda B Grp. II
16:00, SD Leioa 3:1 Barakaldo
16:00, CD Lealtad 1:1 Pena Sport
17:00, SD Amorebieta 2:0 CD Vitoria
17:00, Osasuna B 1:2 Racing Santander
18:30, Real Sociedad B 0:1 SD Gernika
Spain - Segunda B Grp. III
18:00, Villarreal B 0:0 Sabadell
18:00, Valencia B 3:0 Lleida Esportiu
Switzerland - Super League
19:00, Basel 5:1 Sion
19:00, St. Gallen 0:2 Lugano
Switzerland - Challenge League
19:00, FC Rapperswil-Jona 2:2 Xamax
19:00, Winterthur 2:0 Wil
Thailand - Thai League
12:00, Chonburi 1:2 Buriram United
12:00, Siam Navy FC 2:1 Bangkok United
12:00, Pattaya United 3:0 Police Tero FC
12:00, Thai Honda 2:2 Suphanburi FC
12:00, Nakhon Ratchasima FC 1:1 Sukhothai FC
12:00, Ratchaburi FC 2:3 Port FC
12:00, Muang Thong United 2:0 Bangkok Glass
12:00, Ubon UMT FC 2:1 Sisaket FC
12:00, Super Power Samut Prakan FC 2:2 Chiangrai United
Turkey - Super Lig
12:00, Bursaspor 0:0 Goztepe
14:30, Konyaspor 1:1 Antalyaspor
17:30, Istanbul Basaksehir 5:1 Galatasaray
Turkey - 1. Lig
11:00, Erzurum BB 0:0 Umraniyespor
11:00, Manisaspor 2:1 Elazigspor
13:30, Adana Demirspor 2:2 Gazisehir Gaziantep FK
U.A.E. - Arabian Gulf League
13:40, Emirates Club 1:4 Al-Wahda
13:45, Shabab Al-Ahli Dubai FC 1:1 Dibba Al Fujairah
16:50, Al-Ain 2:2 Al-Jazira
Ukraine - Premier League
13:00, Zirka 0:2 Dynamo Kyiv
13:00, Zorya 1:1 Veres Rivne
16:00, Karpaty 0:1 Mariupol
Uruguay - Primera Division Clausura
21:00, El Tanque Sisley 2:2 Juventud de las Piedras
21:00, Cerro 2:2 River Plate
Wales - Premier League
15:30, Carmarthen 0:3 Prestatyn Town FC
15:30, Newtown 3:0 Barry Town

Bu gün | Canlı | Dünən | Sabah
Baş Sehife
888MobTop